Technologijų naujienos

„Apple” telefono pasirinkimas

2007 m. Steve’as Jobsas „Apple” vardu pasauliui pristatė naują gaminį – telefoną su jutikliniu ekranu „Apple iPhone” (IPhone). Nuo tos akimirkos prasidėjo nauja bendrovės ir nešiojamųjų elektroninių prietaisų pasaulio era. Milijonai žmonių laukia, kuo juos nustebins naujasis „Apple” telefonas. Kiekvienos naujos versijos techninės ir ergonominės specifikacijos sulaukia gyvo ekspertų ir naudotojų susidomėjimo.

Šiais metais rugsėjo 12 d. pristatyme „Apple” pristatė tris naujus modelius. Biudžetinis „iPhone XR” yra prieinamesnis, jo ekrano įstrižainė yra 6,1 colio ir jis gali būti šešių spalvų, „iPhone XS” – 5,8 colio įstrižainės ekranas ir trys spalvos, o šauniausias „iPhone Xs Max” – 6,5 colio įstrižainė ir taip pat trijų spalvų. Daugiau informacijos apie tai, kuo išsiskiria „obuoliniai” telefonai ir kuris modelis jums labiau patinka, rasite modelių puslapiuose.

Mobiliųjų įtaisų pasaulio legenda – „Apple” telefonai

Komanda „Apple” nuo 2007 m. reguliariai pristato naujus „Apple iPhone” modelius. Ekspertai ir „Apple” mobiliųjų įrenginių savininkai noriai palieka savo atsiliepimus, aktyviai aptaria kitos naujovės „funkcijas” ir naudą. „iPhone” gerbėjų nesustabdo kainos, nes jos atsiperka dėl prietaiso patikimumo ir funkcionalumo. Visą išmaniųjų telefonų liniją sudaro: pirmosios kartos „iPhone” (2007 m.), „iPhone 3G” (2008 m.), „iPhone 3GS” (2009 m.), „iPhone 4” (2010 m.), „iPhone 4S” (2011 m.), „iPhone 5” (2012 m.), „iPhone5S” ir „5c” (2013 m.) ir „iPhone 6” bei „iPhone 6 Plus” (2014 m.). Kiekviena vėlesnė karta išplėtė telefono funkcionalumą, patobulino techninės įrangos ir ekrano specifikacijas, pridėjo naujų dizaino galimybių ir pašalino pirmtakų trūkumus. Klientai pageidauja užsisakyti 7 ir 8 kartos išmaniuosius telefonus („iPhone 5” ir „iPhone 6”) su atnaujinta jutiklinio atpažinimo technologija. „Apple” telefonuose veikia „iOS” operacinė sistema (7, 8, 9). Penktasis ir šeštasis „iPhone” yra kelių specifikacijų, kad kiekvienas galėtų rasti jam tinkamiausią telefoną. Išmaniųjų telefonų aprašymuose reikėtų atkreipti dėmesį į: 

procesoriaus tipas;

vidinės atminties talpa (16-128 GB);

ekrano įstrižainė;

korpuso medžiaga (iPhone 5 gamintojo atveju, kartu su modeliu 5S brangiame metaliniame korpuse siūlo ir demokratinę versiją 5c – telefonai su polimero korpusu);

Mobiliųjų tinklų palaikymas.

Aštuntosios kartos telefonų („iPhone 6”) skiriamoji geba ir ekrano dydis skiriasi – „6 Plus” modelio ekranas didesnis beveik visu coliu (5,5 colio, palyginti su 4,7 colio). Jei renkatės tarp „iPhone 5” ir „iPhone 6”, atsižvelkite į tai, kad „šešetuko” kaina yra didesnė, tačiau šis modelis yra pranašesnis už savo „broliuką” baterijos veikimo laiku, atminties talpa, funkcionalumu, prieiga prie belaidžio ryšio technologijų ir kameros kokybe (įskaitant vaizdo įrašymą). Naujausios išmaniojo telefono versijos dizainas yra elegantiškesnis. Kitas palyginimo atrankos kriterijus yra spalva. Kad įtiktų savo gerbėjams, „Apple” siūlo baltos, juodos, sidabrinės, sidabrinės, auksinės ir rožinės spalvos telefonus.

Priežiūros aspektai

Kad prietaisas kuo ilgiau išliktų geriausios išvaizdos, valykite ekraną minkšta šluoste (geriausia – mikropluošto), nenaudokite alkoholio valiklių. Stilingas dangtelis gali padėti apsaugoti „Arle” telefonus nuo mechaninių pažeidimų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą