Gamta ir gyvūnai

Aplinkos ministerijos kanclere pradeda dirbti Laura Masiliauskaitė

Aplinkos ministerijos kanclerės pareigas pradėjo eiti aplinkos ekonomikos ir klimato kaitos specialistė Laura Masiliauskaitė.

Laura Masiliauskaitė dvejus metus yra dirbusi aplinkos ministro patarėja ir jo komandos nare vėl tapo baigusi aplinkos ekonomikos ir klimato kaitos magistrantūros studijas Londono ekonomikos ir politikos mokykloje. Taip pat ji yra baigusi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto politinės ekonomikos bakalauro studijas, jaunimo politikoje aktyviai dalyvauja nuo 2013 metų.

„L. Masiliauskaitė yra įgijusi reikšmingų žinių klimato kaitos, resursų aplinkosaugai skirstymo srityse, dėl to kryptingai ir atsakingai prisidės prie Aplinkos ministerijos darbų prioritetizvimo, resursų skirstymo“, – pažymėjo aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Naujoji ministerijos kanclerė turi nemažą patirtį nevyriausybiniame sektoriuje – buvo Privalomojo sveikatos draudimo tarybos narė, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros valdybos ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narė.

Ministerijos kancleris yra politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojas, kurį priima ir atleidžia ministras.

Ministerijos kancleris koordinuoja ir kontroliuoja ministerijos administracijos padalinių veiklą, užtikrina, kad įgyvendinant ministerijos strateginius veiklos planus optimaliai būtų vykdomi ir panaudojami finansiniai, materialiniai, intelektiniai ir informacijos ištekliai.

Beto, koordinuoja ir kontroliuoja įstaigų prie ministerijos veiklą, kontroliuoja ministerijos administracinę ūkinę veiklą. Dalyvauja organizuojant ir kontroliuojant Ministro Pirmininko ir Vyriausybės pavedimų vykdymą, teisės aktų projektų rengimą ir derinimą.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Budvytienė, LR aplinkos ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą