Kino filmai

Animacinis filmas „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ mintinai žinomų pasakų pasaulį žada versti aukštyn kojomis

Turbūt sunkiai atsirastų žmogus, nežinantis nuostabios brolių Grimų pasakos apie Snieguolę ir septynis nykštukus. Tačiau naujas į kino teatrus jau šį penktadienį, rugsėjo 27 dieną, atkeliaujantis animacinis filmas visai šeimai „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ sudrebins ir apvers pasakų pasaulį aukštyn kojomis. Lietuviškai įgarsinta juosta papasakos šiek tiek kitokią istoriją: netikėtą, smagią, stebinančią ir prajuokinančią.

„Vaikai daugelį pasakų jau moka mintinai ir galėtų jas nuo pradžių iki pabaigos papasakoti net ir pakelti iš miego naktį. Pasakos lavina fantaziją, tačiau įsivaizduokite, kas su ja nutinka, kai tai, kas atrodo įprasta, kardinaliai pasikeičia. Tai buvo išbandymas ir mums – niekam ne paslaptis, kad tampant suaugusiuoju progų svajoti ir fantazuoti pasitaiko vis rečiau. Užtat čia atsigriebėm su kaupu“, – juokiasi juostos kūrėjai.

Lietuviškai įgarsinta juosta „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ pasakos apie paprastą merginą (ne princesę), vardu Snieguolė, netyčia pamačiusią nuostabaus grožio raudonus batelius, susigundžiusią juos pasimatuoti ir, vos į juos įsispyrusi, virtusią tikra gražuole. Tačiau čia ir bėda – batelius jau buvo nusižiūrėjusi pikta ir pagiežingo būdo karalienė, tad juos iš panosės nugvelbus Snieguolei, piktų kėslų kupina moteriškė puola jos ieškoti.

O Snieguolė susipažįsta su septyniais nedidelio ūgio vyrukais, kurių gyvenime stebuklų bei prakeiksmų taip pat netrūksta. Pasirodo, nykštukai iš tiesų yra užkeikti princai, kuriems tikrąjį pavidalą gali sugrąžinti tik nuostabios merginos bučinys. Savaime suprantama, jog išvydę Snieguolę, vaikinai net neabejoja, kad jų vargai netrukus pasibaigs ir jie visi vėl galės grįžti prie nerūpestingo princų gyvenimo būdo. Juk iš kur vargšams žinoti, kad nuostabaus Snieguolės grožio priežastis išties yra raudoni bateliai.

Batelius medžiojanti karalienė pasiryžusi nesustoti prieš jokias kliūtis, tad septyni nykštukai atsiduria tarp dviejų ugnių. Supratę, kad Snieguolei dabar ne bučiniai galvoje, užkeiktieji princai nutaria jai padėti išspręsti netikėtai iškilusias problemas, kad mergina kuo greičiau galėtų nuimti jų užkeikimą. Užverda tikra maišalynė, kurios įkarštyje visi pagrindiniai herojai pamažu suvoks, kad tikrasis grožis slypi ne išorėje, o viduje.

Tikrąsias gyvenimo vertybes primenanti nuotaikinga bei netikėta animacinė juosta „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, rugsėjo 27 dieną.

Filmo anonsas: https://youtu.be/Ky2o2ywQTHU

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą