Gamta ir gyvūnai

Aktualiausi gyventojams – oro taršos ir žvejybos pažeidimai

Gruodžio 14–20 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 306 pranešimus. Iš ne darbo metu gautų 42 pranešimų 24 pasitvirtino.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 29 kartus, apie medžioklės – 25. Dėl  atliekų deginimo kreiptasi – 40 kartų, netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 28 kartus, nuotekų – 10, vandens taršos – 4, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 3, neteisėtų kirtimų – 19, oro taršos – 4, kitų pažeidimų ir konsultacijų – 28.

Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus praėjusią savaitę kreiptasi 83 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 148), dėl kitų įvykių su gyvūnais – 33 kartus.

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 42 kartus, 24 iš jų pasitvirtino.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 14 kartų (9 pasitvirtino), 8 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus (4 pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 8 kartus (1 pasitvirtino), nuotekų – 3 (2 pasitvirtino), vandens taršos – 1 (pasitvirtino), vandens juostų pažeidimų – 1 (pasitvirtino), neteisėtų kirtimų – 1 (pasitvirtino), atliekų netvarkymo – 4 (pasitvirtino), kitų pažeidimų – 2 (1 pasitvirtino).

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ir pranešimus apie galimus pažeidimus.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Jasiūnienė, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą