TV laidos

18 metų – tikrasis Martyno Levickio amžius?

Ar intensyvus koncertų ir pasirodymų grafikas yra rimta kliūtis muzikanto sveikai mitybai? Žinomas akordeono virtuozas Martynas Levickis nedvejodamas atsako: „Taip!“

Nors papildomi kilogramai neturi reikšmės meistriškumui, o garsus muzikantas niekada nekentėjo dėl viršsvorio, jis prisipažįsta norintis sverti dar mažiau. TV3 sveikos gyvensenos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. M. Levickis atvirai pasakos apie savo kasdienį maisto racioną ir su tuo susijusias silpnybes.

Vlada Musvydaitė laidos svečią pakvietė trumpam eksperimentui – atlikti kūno sandaros analizę. Gauti duomenys pranoko lūkesčius: 25 metų akordeonisto biologinis amžius prilygsta aštuoniolikmečio jaunuolio amžiui!

Tiesa, Martynas, regis, tobulybės siekia ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime: „Tikiuosi, ateityje tie skaičiai bus dar gražesni. Šiuo metu ruošiuosi savo didžiausiam metų koncertui Lietuvoje, todėl įtemptas pasirengimo laikotarpis, repeticijos tikrai privers sudeginti daug kalorijų. Norėčiau valgyti sveikiau ir sportuoti dažniau, bet koncertų grafikas kol kas to neleidžia.“

M. Levickis pripažįsta neskiriantis ypatingo dėmesio savo mitybai. Ši, kaip ir daugelio muzikantų, paprastai būna nesubalansuota, o maisto racione nemažai vietos užima kaloringi užkandžiai ir greitasis maistas. Be to, dažnai užsienyje viešinčiam muzikantui neretai tenka valgyti lėktuvuose, kur meniu gan ribotas, o produktai – ne patys sveikiausi.

„Mitybos ir sporto balanso“ svečias drauge su Vl. Musvydaite surengė sveikuoliškus pusryčius ir pats pagamino energijos suteikiantį kokteilį. Nesudėtingu receptu M. Levickis pasidalins ir su televizijos žiūrovais. Anot jo, svarbiausias ingredientas – žiedadulkės.

Visuomet plačiai besišypsantis muzikantas neatsispyrė Vlados pasiūlytai avantiūrai sudeginti kalorijas šuoliuojant su specialiais batais. Neįprastoje treniruotėje sportavęs akordeonistas juokavo, kad su tokia avalyne kengūros žingsniais galėtų kur kas greičiau lėkti iš oro uostų į koncertų sales ir atgal.

Tuo tarpu mitybos specialistas Artūras Sujeta rytojaus laidoje dalins naudingus patarimus, kurie pravers ne tik M. Levickiui, bet ir visiems, norintiems lengviau atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Pasirodo, norint mažinti kūno svorį ir tirpdyti riebalinę masę, padeda aštrus maistas, pavyzdžiui, čili pipirai. Be to, alkio jausmą efektyviai mažina imbieras. Pastarasis metodas itin veiksmingas vyrams.

Aktuali informacija apie sveiką ir aktyvią gyvenseną – jau rytoj, šeštadienį, 9 val. per TV3.

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą