Noriu paklausti

turiu mylimaja, bet mes nebe kartu

sveiki, gal turite kokiu patarimu, kaip butu imanoma susigrazinti mylimaja , mes 3 metus kaip kartu, susizadeje .. bet esme tame, kad issiskyreme del to, kad buvau nesavas, pykdavomes del nieku , pykcio metu nevertinau jos .. o dabar, sukasi visokios mintys, kaip ja susigrazinti ! be galo myliu ja, bet man ji pasake, kad nebepasitiki manimi ,mano veiksmais.. tai gal turite kas koki patarima, kaip butu galima susigrazinti, ar suzadinti jos jausmus man.. gal kokiu burtu yra , patarkite prasau !

2 Comments

  • domasx16

    nejaugi niekas nesusidure su tuo ? zinau, laikas geriausias draugas dabar, nes mes gyvename uzsienyje , ir draugu vienetai , aijsku tokie draugai kuriais gali pasitiketi .. na o mes graziai pasikalbeje, nusprendeme buti draugais, rodziau iniciatyva, kad myliu ja begalo, pasikeisiu pats save del saves ir del taves.. bet tai nepadejo !! ka manote, ar paaukojus 2000 lt ir nuejus pas bureja su jos nuotrauka , ir paprasius kad sugrazintu man ja , padetu tai ar tai tik bureju paistalai ! bet ka padaryciau , kad tik mes susitaikytume ir gauciau ta sansa, kuri isnaudociau taip, kad musu gyvenimas butu nuostabus !

  • hopeful

    Reikia galvoti galva ir kreiptis pagalbos į artimus žmones, kurie galėtų padėti tau, jeigu pakrikę nervai ir savo nepasitenkinimą lieji ant kitų žmonių 🙂 niekas nenorės būti atpirkimu ožiu. Puikiai suprantu panelę, būčiau pasielgusi taip pačiai, taipogi nepasitikėčiau tavimi. Pamiršk tas būrėjas ir vieną kartą žmoniškai su ja pasikalbėk, negalvok tik apie save ir savo laimę. Ji gal jau nebemato prasmės su tavimi būti, suprato, kad tu nesi tas žmogus su kuriuo ji norėtų būti. O šiaip patarimas būtų tik toks, kad pasikviesk ją kur nors puodelio kavos ir pasikalbėkit kaip žmonės, išsiaiškink kas konkrečiai ją neramina, ko ji bijo ir ar ji nori tęsti santykius. Nežadėk to, ko negalėsi įgyvendinti 🙂

Parašykite komentarą