Kino filmai

Trilerio „Artemis: žudikų viešbutis“ kūrėjai atskleidė užkulisių detales: atkreipkite dėmesį į Jeffo Goldblumo veikėjo

Penktadienį kino ekranuose pasirodysiantis fantastinis veiksmo trileris „Artemis: žudikų viešbutis“ dar nė nepasirodęs ekranuose jau kurstė kalbas: filmas pasakoja neeilinę istoriją apie viešbutį, kuriame veikia slapta nusikaltėlių ligoninė. Su Jodie Foster čia vaidina dar būrys žinomų aktorių, tad natūralu, jog nuotykių filmavimo aikštelėje buvo per akis. Viena įsimintiniausių akimirkų, pasak kūrybinės komandos, buvo Jeffo Goldblumo noras pagelbėti net ir veikėjo įvaizdžio klausimais.

„Niekam ne paslaptis, kad filmą kūrėme su ne itin dideliu biudžetu, tad tai žinodamas Jeffas Goldblumas pats ėmė rūpintis savo veikėjo įvaizdžiu. Kadangi ten reikėjo prabangos, Jeffas pats į filmavimą atėjo ką tik nusipirkęs visiškai naujus brangius „Gucci“ sandalus. Jie turėjo prieš kamerą būti aplašinti dirbtiniu krauju – raudonais dažais. Na, negalėjau aš jų sugadinti, todėl galiausiai nusprendžiau kraują ant sandalų nupiešti kompiuteriu“, – prisiminęs šį nuotykį juokiasi režisierius Drew Pearce’as.

Trileryje „Artemis: žudikų viešbutis“ J. Goldblumui teko kriminalinio pasaulio galvos, vadinamos Wolf King, vaidmuo. Herojus filme spindi prabanga, tačiau kūrėjai nusprendė nešvaistyti pinigų vėjais ir turčiaus įvaizdį kurti paprastais rūbais.

Su kino hitu „Džonas Vikas“ gretinamame trileryje netrūks nei veiksmo, nei mistikos, nei gerai pažįstamų veidų. Būtent todėl čia pamatysime ne tik ligoninei vadovaujančią J. Foster su J. Goldblumu, bet ir kitus garsius aktorius: Sterlingą K. Browną, Sofią Boutellą, Dave’ą Bautistą, Brianą Tyree Henry, Charlie Day’ų, Jenny Slate, Kennethą Choi bei Zachary Quinto.

Žiūrovus filmo kūrėjai nukels į 2028 metus, kur nusikaltimų nukamuotame Los Andžele vienas iš nedaugelio saugių prieglobsčių yra būtent minėtasis viešbutis „Artemis“.

J. Foster filme taps viešbutyje veikiančios ypatingos nusikaltėlių ligoninės vadove. Jei tik esi viešbučio narys, tau bet kuriuo metu bus suteikta pati geriausia pagalba. Ligoninės valdytoja – aukščiausio lygio medikė, kurią visi žino tik „Seselės“. Jos valdose galioja trys paprastos taisyklės: negalima įžeidinėti personalo; negalima įsinešti jokio ginklo; griežtai draudžiama kėsintis į kito paciento sveikatą ar gyvybę.

Tačiau vieną dieną į ligoninę atvyksta žmogus, iš galingos miesto gaujos pavogęs kai ką labai vertingo. Neilgai trukus į Seselės duris jau beldžiasi gaujos vadas (aktorius Jeffas Goldblumas), pasiryžęs bet kokia kaina atsiimti tai, kas priklauso jam.

Įtemptas veiksmo trileris „Artemis: žudikų viešbutis“ Lietuvos didžiuosiuose ekranuose – jau nuo šio penktadienio, birželio 15 dienos.

Filmo anonsas: https://youtu.be/34z2q4_PRxA

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą