Sportas

Snukerio legenda R. O‘Salivanas atskleidė karjeros užkulisius: nuo priklausomybių iki rekordinio triumfo

Ronis O‘Salivanas, dar žinomas kaip „Magas“ ar „Raketa“ – vienu geriausių visų laikų snukerio žaidėjų laikomas anglas, sukėlęs tikrą revoliuciją šiame sporte. Trisdešimtmetį trunkanti, amerikietiškus kalnelius primenanti karjera, septyni pasaulio čempiono titulai ir įrašas Gineso rekordų knygoje – tik keli iš begalės įdomių faktų apie šio snukerio meistro gyvenimą. Dar daugiau paslapčių apie savo karjerą dokumentiniame filme „Septintas dangus“ atskleis pats R. O‘Salivanas.

Jau šį šeštadienį, spalio 15 d., žiūrovai galės filmo premjerą stebėti „Eurosport“ kanalu arba „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją.

Jei teniso gerbėjai vis dar gali džiaugtis grunto karaliaus Rafaelio Nadaliu žaidimu, krepšinio sirgaliai – LeBrono Džeimso taikliais metimais, o futbolo fanai – Lionelio Messi ar Cristiano Ronaldo įvarčiais, snukerio entuziastai gali grožėtis žaibiškais R. O‘Salivano triukais prie žaliojo stalo.

Vos šešiolikos pradėjęs savo kelionę link snukerio Olimpo link, anglas jau po metų tapo jauniausiu iki šiol Jungtinės Karalystės snukerio čempionatą laimėjusiu žaidėju.

Tiesa, R. O‘Salivanas yra itin įdomi asmenybė ne tik prie snukerio stalo, bet ir už jo ribų. Per visą savo karjerą sportininkas yra susilaukęs ne vienos nuobaudos dėl kontraversiškų ar per daug atvirų pasisakymų, taip pat ilgą sirgo depresija, buvo įnikęs į alkoholį ir narkotikus.

Svarbiausi karjeros ir gyvenimo momentai – iš arti

Dokumentinis filmas „Septintas dangus“ (angl. Seventh Heaven) – kelionė po tamsiausius ir ryškiausius R. O‘Salivano karjeros momentus – pradedant kova su priklausomybėmis ir santykiais su kalėjime 18 metų praleidusiu tėvu, baigiant saldžiausiomis triumfo akimirkomis.

Filmas taip pat apžvelgs kai kuriuos svarbiausius „Mago“ karjeros momentus – nuo debiuto pasaulio snukerio čempionate, kuriame jis žaidė būdamas vos 17-kos, iki šiemet iškovoto, rekordinio septintojo pasaulio snukerio čempiono titulo.

Pirmoji „Septinto dangaus“ dalis yra sudaryta iš kitos snukerio legendos – Alano McManuso – interviu su R. O‘Salivanu. Jo metu sportininkai prisimins ankstyvuosius „Mago“ karjeros etapus iki pat 2012 m., kai šis iškovojo ketvirtąjį pasaulio snukerio čempiono titulą.

Taip pat intymiame pokalbyje sportininkas papasakos apie piktnaudžiavimą narkotinėmis medžiagomis bei reabilitacijos klinikoje praleistą laiką. Pirmąjį epizodą užbaigs dar vieno snukerio meistro – Rėjaus Reardono – ir R. O‘Salivano pokalbis apie psichiatrą dr. Styvą Petersą ir jo įtaką „Raketos“ žaidimui.

Septyni pasaulio čempiono titulai – tik pradžia?

Antrojoje „Septinto dangaus“ dalyje snukerio virtuozas pirmąkart po septintosios pergalės pasaulio snukerio čempionate sugrįš į „Crucible“ teatrą Šefilde, kuriame šis turnyras vyksta nuo pat 1977 m. Kartu su A. McManusu, R. O‘Salivanas prisimins penktąją pergalę čempionate prieš Barry Hawkinsą 2013 m. bei pralaimėjimo kartėlį, patirtą kitų metų finale prieš Marką Selby.

Pokalbis laiku persikels į 2020 m., o sportininkai apžvelgs ir šeštąjį „Mago“ triumfą prestižiškiausiame snukerio turnyre. Galiausiai filmo kulminacija taps paskutinė, dar šiemet „nuskinta“ septintoji pergalė čempionate bei mintys apie R. O‘Salivano ateitį ir tolimesnę karjerą, kuri, panašu, dar tik įsibėgėja.

Įdomių R. O‘Salivano pasakojimų kupiną dokumentinį filmą žiūrovai galės išvysti jau šį šeštadienį, spalio 15 d., 22 val. „Eurosport“ kanalu arba „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą