TV laidos

Šį sekmadienį „Lietuvos talentuose“ – galutinis komisijos verdiktas!

Populiariojo TV3 projekto „Lietuvos talentai“ dalyviai nekantriai laukia šio sekmadienio – lapkričio 28 dieną 19.30 val. TV3 eteryje projekto komisija – Rūta Ščiogolevaitė, Marijus Mikutavičius ir Adolfas Večerskis – praneš galutinį verdiktą: kurie dalyviai verti patekti į projekto pusfinalius ir kautis dėl „Lietuvos talento“ vardo!

„Šiemet sulaukėme tikrų tikriausio dalyvių antplūdžio. Atrankos vyko įvairiuose miestuose ir kiekviename mieste suradome tikrai talentingų asmenybių. Dabar laukia dar didesnė įtampa, kai teisėjai spręs, kas šiemet verti patekti į pusfinalius, o jau tada – tiesioginis eteris ir viskas tik žiūrovų rankose. Jie išrinks tikrąjį Lietuvos talentą“, – sako projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Dėl projekto dalyvių antplūdžio eteryje buvo parodyti ne visi scenoje pasirodę talentai. Pusfinaliuose, kurie tiesiogiai per TV3 bus transliuojami nuo gruodžio 5 dienos kiekvieną sekmadienį 19.30 val., pasirodys penkiasdešimt talentingiausiųjų. „Lietuvos talentų“ nugalėtojas bus tik vienas!

„Lyginant su pernykščiu projektu, šiemet atėjo tiek daug ir tokių ryškių talentų, kad pusfinalių etape, neabejojame, žiūrovams bus labai sunku apsispręsti už ką balsuoti. Ir balsuoti šiemet kviečiame labai atsakingai – kitąmet mūsų talento lauks tarptautinė scena,“ – sako projekto režisierius Mindaugas Meškauskas.

Jau šį sekmadienį, lapkričio 28 dieną, 19.30 val. – paskutinis ir lemiamas teisėjų sprendimas. Jie išrinks penkiasdešimt talentų, kurie nuo gruodžio 5 dienos kiekvieną sekmadienį 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje kausis dėl „Lietuvos talento“ vardo.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą