Sportas

Seimo taurę Vilniaus maratone laimėjo Krašto apsaugos ministerijos komanda

2023 m. rugsėjo 10 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

  

20-ajame, jubiliejiniame, bėgimo renginyje „Vilniaus maratonas“ Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas Seimo taurę įteikė Krašto apsaugos ministerijos komandai, kuri tarp valstybės institucijų subūrė didžiausią bėgikų komandą.

Didžiausioje Lietuvoje bėgimo šventėje Seimas tradiciškai subūrė komandą ir pakvietė valstybės institucijas rungtis dėl Seimo įsteigto apdovanojimo.

Katedros aikštėje įsikūrusiame renginio miestelyje maratono dalyviai ir svečiai galėjo išbandyti Seimo erdvėje siūlomas veiklas. Čia buvo galima susipažinti su Seimo veikla, daugiau sužinoti apie piliečių galimybes dalyvauti teisėkūros procese, pasitikrinti savo žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą.

Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja dviračių, bėgimo maratonuose, krepšinio, šachmatų turnyruose ir kituose sporto renginiuose. Įsitraukdamas į visuomenei skirtus renginius parlamentas pristato atvirą ir su piliečiais bendradarbiaujančią instituciją.

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą