Sportas

Prezidentas Lietuvos nacionalinei paralimpinei komandai: didžiuojamės jumis

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį į Tokijo vasaros paralimpines žaidynes išlydėjo Lietuvos nacionalinę komandą. Prezidentas paralimpinės komandos kapitonui Andriui Skujai įteikė Lietuvos trispalvę ir visai komandai palinkėjo prasmingų rezultatų, ištvermės ir ryžto.

Šalies vadovas renginio metu sakė, kad paralimpinės rinktinės atstovai yra pavyzdys mūsų visuomenei, kaip atkaklaus darbo dėka pasiekiama didžių tikslų. Jis taip pat pažymėjo, kad šiemet vykstančios žaidynės yra nepaprastos, nes simbolizuoja ir vienybės jėgą valdant pasaulį užklupusią pandemiją.

„Jūs jau esate laimėtojai, kurie savo valia ir ryžtu įrodė, kad galima pasiekti tokių aukštumų. Žmogaus orumas ir užsispyrimas geba padaryti neįmanomus dalykus – galime tuo tik žavėtis. Išlydime su pačia geriausia nuotaika ir jaudindamiesi už jus“, – išlydėdamas komandą kalbėjo Prezidentas.

Iš viso šiemet Lietuvai atstovauti į Tokiją išvyksta 11 sportininkų – golbolo rinktinė, lengvosios atletikos, plaukimo, dziudo atstovai.

Prezidentui ir visiems paralimpinės komandos atstovams renginio metu buvo įteikti Tokijo vasaros paralimpinių žaidynių atminimo medaliai.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą