Sportas

Pirmas Druskininkų „Snow Arenos“ dešimtmetis: buvo karšta ir atvėsimo nelaukiama

Savo veiklos dešimtmetį mininčioje Druskininkų „Snow Arenoje“ gimtadienio šventės metu buvo karšta. Ne mažiau kaip penkių tūkstančių žmonių minia šėlo tai progai skirtame nemokamame grupės SEL koncerte, keli šimtai nepraleido progos visą dieną slidinėti arenoje vos už simbolinį 10 eurų mokestį ir išbandyti jėgas snieglentininkų varžybose su ekstremalaus sporto entuziastu Ozziu.  

„Nors „Snow Arenoje“ visada palaikoma žiemiška 2-4 laipsnio šalčio temperatūra, atvykusiems čia tikrai būna karšta nuo pramogų gausos ir įvairovės“, – sako didžiausio Baltijos šalyse žiemos pramogų komplekso vadovas Aivaras Kadziauskas.

Dar norintys pasimėgauti rudeniška šiluma „Snow Arenos“ lankytojai gali pasivažinėti kartingais prie arenos įrengtoje trasoje, papietauti komplekso restoranuose, laiką leisti jo baruose.  

 „Kol lauke gražus oras, „Snow Arenos“ viduje laiką daugiausia leidžia pas mus besitreniruojantys profesionalūs sportininkai. Kiekvieną vasaros, rudens mėnesį sulaukiam apie 60 komandų iš įvairių šalių. Šiemet rugpjūtį arenoje treniravosi rekordinis slidininkų skaičius – 790“, – pasakojo A. Kadziauskas.

Vėstant orams į areną pradeda rinktis ir slidininkai mėgėjai, kurių nuo šiol laukia sertifikuoti, licencijas turintys treneriai, pasiruošę padėti kiekvienam, norinčiam išmėginti žiemos pramogas, bet neturinčiam pakankami žinių bei įgūdžių.

Pandemija stipriai pakoregavo „Snow Arenos“ plėtros planus, kuriuose – ir čiuožimo bei šokinėjimo nuo tramplino su padangomis pramogos, čiuožykla čiuožti pačiūžomis, Kalėdų senelio žiemos rezidencija, ledo meistrų plenerai, koncertai ir jau išbandyti bei pasiteisinę naktiniai slidinėjimai.

 „Labai viliamės, kad sumanymai, kurių dėl karantino suvaržymų nepavyko įgyvendinti pernai, bus realizuoti šiemet. Visas veiklas vykdome laikydamiesi nustatytų reikalavimų, šiuo metu vyresni kaip 16 metų lankytojai į „Snow Areną“ įleidžiami tik su galimybių pasais“, – sakė arenos vadovas.

Vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Druskininkuose buvo atidarytas 2011 metų rugpjūčio 24 dieną.

 Per dešimt metų jo lankytojų skaičius perkopė milijoną. Čia treniravosi daugiau kaip 17 tūkst, profesionalių sportininkų. Savo treniruotėms keletą kartų per metus ‚Snow areną“ renkasi geriausia praėjusio sezono kalnų slidininkė, suminės pasaulio taurės nugalėtoja, slovakė Petra Vlhova, treniruotis atvyksta geriausia Čekijos kalnų slidininkė Martina Dubovska.

 „Snow Arenoje“ vyksta tarptautinės varžybos: surengtas „Baltic cup“ čempionatas, kuriame dalyvavo  Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos sportininkai, lygumų slidinėjimo varžybos. Sportininkai profesionalai puikiai įvertina pagal pasaulio taurės varžybų reikalavimus įrengtą arenos ledo trasą, kuri tinka tiek treniruotėms, tiek slidžių testavimui, o mėgėjus į „Snow Areną“ traukia išskirtinių ir įvairių pramogų gausa.

Pranešimą paskelbė: Aldona Jankauskienė, UAB „ALMORO”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą