Sportas

Pirmajame šių metų „Didžiojo kirčio“ turnyre į kortus sugrįžta teniso žvaigždės

Metų pradžia – tikras desertas teniso gerbėjams. Jau šį mėnesį geriausi pasaulio teniso žaidėjai sugrįš į Melburne vyksiantį Australijos atvirąjį teniso čempionatą („Australian Open“), pirmąjį šių metų „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Kvapą gniaužiančiose transliacijose išvysime visą šios sporto šakos žvaigždyną – dėl geriausiojo titulo varžysis favoritu laikomas serbas Novakas Džokovičius, pirmosios pasaulio raketės titulą gins ir lenkė Iga Swiatek. Su kiekvieną sportininkų mostą atidžiai stebinčiais žiūrovais savo įžvalgomis dalinsis teniso legendos.

Kasmet Australijoje vykstantis pirmasis iš keturių „Didžiojo kirčio“ turnyrų šiemet prasidės sausio 14 d. ir tęsis dvi savaites iki pat moterų vienetų finalo sausio 27 d. ir vyrų vienetų finalo sausio 28 d. Jame gerbėjai galės išvysti ir 11-ojo „Australian Open“ čempiono titulo siekiantį Novaką Džokovičių (ATP-1), ir besitęsiančias Igos Swiatek (WTA-1) ir Arynos Sabalenko (WTA-2) varžybas dėl pirmosios pasaulio raketės titulo.

Turnyre taip pat dalyvaus Jelena Ostapenko (WTA-12) iš Latvijos, Annet Kontaveit iš Estijos ir ukrainietės Elina Svitolina (WTA-25), Anhelina Kalinina (WTA-27), Lesia Tsurenko (WTA-32), Marta Kostyuk (WTA-38) bei Dayana Yastremska (WTA-98). 

Visus turnyro susitikimus ir kiekvieną detalę teniso mėgėjai galės stebėti „Eurosport“ programėlėje. Daugiau nei 260 valandų tiesioginio turinio iš 17 kortų taip pat bus parodyta „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje.

Komentatoriai – buvę turnyro laimėtojai

Anot pirmąjį metų „Didžiojo kirčio“ turnyrą transliuojančios „Warner Bros. Discovery“ viceprezidento Scott Young, siekiant žiūrovams sukurti išskirtinę patirtį, suburta įspūdinga teniso legendų ir ekspertų komanda, komentuosianti kiekvieną turnyro mačą.

„Ypač džiaugiamės, kad šiemet į mūsų komentatorių gretas įsiliejo australų tenisininkas Nick Kyrgios. Jis, kaip 2022 m. „Australian Open“ dvejetų turnyro nugalėtojas, sirgaliams pateiks itin unikalių įžvalgų tiesiai iš komentatorių būdelės“, – sako S. Youngas.

Taip pat komentatorių komandoje – septyniskart „Didžiojo kirčio“ turnyrus laimėjęs John McEnroe, buvusi septintoji pasaulio raketė Barbara Schett ir olimpinių žaidynių sidabro medalininkė Laura Robson. Patyrę sportininkai ir sportininkės savo įžvalgomis padės žiūrovams perprasti smulkiausias Melburno parke vykstančių kovų detales.

Išskirtinis turinys tiesiogiai iš kortų ir už jų ribų

Žiūrovai galės ne tik tiesiogiai stebėti savo favoritų susitikimus, bet ir rungtynių analizes, kurias pateiks buvę teniso čempionai. „Eurosport“ ir „discovery+“ papildomai transliuos visus turnyro atrankos etapus, kurie startuoja jau sausio 8 d.

Gerbėjų lauks svarbiausi turnyro momentai, klipai iš užkulisių, ekspertų nuomonės bei nesuvaidintas sportininkų reakcijos. Dar prieš prasidedant pagrindiniams mačams bus pristatyti ir dokumentiniai kadrai. Tarp jų – filmas „Novak Unmasked“ (liet. Novakas be kaukių), kuriame pristatomas rezultatyviausias „Australian Open“ čempionato nugalėtojas.

Australijos atviruoju teniso čempionatu pradedami įspūdingi sporto renginių metai, kurių svarbiausius momentus transliuos „Warner Bros. Discovery“. Šiemet sporto entuziastų dar laukia Paryžiaus olimpinių žaidynių transliacijos, „Grand Tour“ dviračių sporto varžybos bei antrasis šių metų „Didžiojo kirčio“ turnyras „Roland Garros“. 

Lietuvos žiūrovai „Australian Open“ galės stebėti „Eurosport“ kanalais ir programėlėje bei „discovery+“ platformoje, pasiekiamoje per „Go3“ televiziją ir „MEGOGO“, taip pat „Eurosport“ kanalais per „Telia Play“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą