Anekdotai, humoras

Patarimai vyrams: kokie yra pagrindiniai moterų tipai

Šie patarimai skirti vyrams.  Moteris galima suskirstyti į šiuos pagrindinius tipus:

 1. Blondinė.
 2. Karo Boba.
 3. Naminė Vištytė.
 4. Fatališka moteris.
 5. Mehera.
 6. Vijoklė.
 7. Kilnusis Angelas.
 8. Savas Vaikinas.
 9. Deivė.
 10. Darboholikė
 11. Auklė
 12. Intelektualė
 13. Tikra Moteris, turinti visas savybes.

Kiekvienas tipas turi savo paskirtį ir savaip užnuodija žmogaus gyvenimą.

***

Paprastai didžiausiu populiarumu pasižymi Blondinė (neapsigaukit, tai – ne plaukų spalva,  o smegenų), ir tame yra tam tikra sermėginė tiesa. Blondinė iš prigimties kvaila, todėl jos draugijoje net paskutinis stuobrys be vargo gali šviesti intelektu. Jokių vertų dėmesio gabumų Blondinė neturi, o jei atsitiktinai ir turi, tai neypatingai juos demonstruoja. Užtai susižavėjusios akytės, žvelgiančios iš apačios viršun į savo poną ir valdovą, daro savo darbą, ir kiekvienas vyras šalia jaučiasi esąs legendiniu karžygiu, kas, tiesą sakant, ir reikalinga.

Būtent todėl vyrai taip mėgsta Blondines, žinoma, su viena sąlyga: Blondinė turi būti graži (pagal apibrėžimą). Negraži Blondinė – gamtos klaida. Vyrai juk visuomet pirmiausia įvertina pakuotę. Tuo pat metu įžvelgti dar ir turinį, – viršija jų sugebėjimus.

Čia gal bus tinkama vieta pacituoti vieną senovės išminčių. Jo vardas, deja, istorijoje neišliko, tačiau yra žinoma, kad jis pasakė: Nėra pasaulyje tokios kvailos moters, kuri lakstytų paskui vyrą vien dėl to, kad jo gražios kojos. O kaip su vyrais? Kimba, kaip ant kabliuko, ant tų kojyčių, ant akyčių, ant žavėjimosi, o po to pasirengę skradžiai žemėn prasmegti, kai Blondinė žmonių akivaizdoje burną praveria. Visiška kompromitacija.

Jei jau užkibote ant Blondinės, žinokite: šis lobis – ne pokalbiams. Būkite pasirengęs iš anksto, kad teks taisyti visokias jos kvailystes, o gyvenimas nuolatos pažers naujų netikėtumų. Įvertinkite savo atsparumą ir gerai pagalvokite, ar išlaikysite, kai Blondinė:

 • įsės į traukinį, važiuojantį priešingon pusėn,
 • nuvairuos mašiną prieš srovę vienpusio eismo gatve,
 • pasuks dešinėn vietoje kairės, todėl, kad jai taip patogiau,
 • pamirš, kad pietums turi būti šaltiena ir paduos jums šaldytus špinatus,
 • nupirks jums kaklaraištį su violetinėmis beždžionėmis ir reikalaus, kad jį nešiotumėte,
 • įkiš į skalbimo mašiną jūsų vasarinį švarką kartusu pinigine,
 • į susitikimą ateis pavėlavusi dvi su puse valandostodėl, kad paprastai Blondinės neturi laiko pojūčio,
 • išleis visus pinigus, skirtus mokesčiams, prieš patmokėjimo termino pabaigą,
 • nerūpestingai visiems išplepės jūsų pačiasslapčiausias paslaptis,
 • iškrės dar keletą netikėtų fokusų panašiame stiliuje.

Viena, ko tikrai nepadarys Blondinė: niekada neįžeis jūsų šefo, kadangi Blondinės koketuoja su bet kuriuo vyru, kuris tik pasipainioja po ranka.

Jeigu jus išsirinko blondinė, įdėmiai stebėkite, ar ji tikra. Moterys yra geros aktorės, ir bet kuri nesunkiai gali apsimesti Blondine. Apsimetimą demaskuoti pavyksta toli gražu ne iš karto, užtai vėliau išryškėja ir nuvilia visokie bruožai, būdingi kitiems moterų tipams.

Apskritai, Blondinės virtimą protinga moterimi galima būtų tiktai sveikinti. Jei tik nesate visiškas idiotas…

***

Karo Bobai, kaip nesunku suprasti, vyrai pasiduoda tik po labai stipraus spaudimo. Net pačiai kvailiausiai Karo Bobai užtenka proto susirasti silpnesnio charakterio ir švelnesnės psichikos vyrus. Juk tie, kurie stipresni, jai nė už ką nepasiduos. Jeigu patyliukais, kurį laiką sumaniai maskuojant savo kovines ypatybes, jai pavyks pakabinti ką nors stipresnį, tuomet jau įsistvers mirtinai, kadangi po to turės, kur pasireikšti. Ir ką šiuo atveju daryti, tokiam nelaimingajam?

Yra išeitis. Ir netgi dvi. Viena, labai ir labai efektyvi: nukreipti visą šios damos charakterio jėgą į savo priešus, nusiunčiant ją ten, kur reikalinga didelė pramušamoji galia. Jau ji tai tikrai susitvarkys, būkite ramūs!

Ir antroji: kiek tai yra įmanoma, laikytis atokiau nuo šios pernelyg energingos ypatos, tuo pretekstu, kad reikia ką nors gauti, surasti ar suorganizuoti dėl jos pačios, kad jai iš to koks nors malonumas būtų. Reikia išsirinkti sunkiai gaunamus dalykus, ar užsibrėžti neįveikiamus uždavinius, simuliuojant pašėlusį aktyvumą.

Atsitolinus nuo jos saugiu atstumu, galima ramiai pasukti ten, kur siela traukia: į žvejybą, į aludę, sulošti su draugais kortų partiją, pas kitą damą…

Praleidus kurį laiką pamėgtoje vietoje, pailsėjus kūnui ir sielai, galite grįžti pas savo Karo Bobą, ir naujomis jėgomis mėginti atsispirti jos audringo temperamento atakoms.

***

Naminė Vištytė – tipas, turintis labai didelius privalumus. Apskritai, kiekvienas vyras svajoja apie kažką panašaus. Aplinkui verdančiu gyvenimu jis gali mėgautis kiek nori, o šalia – visas paslaugų rinkinys.

Aplinkui švara ir tvarka. Kelnės ir marškiniai spintoje – švarūs ir išlyginti. Ir netgi spinta – ne jūsų rūpestis, nes ji pati viską ištrauks ir paduos. Valgis visuomet paruoštas, ir dar koks! Visi patiekalai daug darbo reikalaujantys: tai cepelinai, tai koldūnai, tai faršu įdaryta antis ar lydeka, tai marinuotos slyvos, tai dar kokie nors skanumynai. Ne gyvenimas, o palaima! Net batus jums šita moteris nuvalys.

Tik štai, kokio nors stikliaus, pavyzdžiui, rasti ji nesugebės, todėl, kad paprastai ši būtybė iš prigimties yra drovi ir bendravimas su svetimu žmogumi – jai tiesiog kančia. Jeigu jūs patys rasite ir parsivesite į namus stiklių, galite būti tikras, akių nuo jo nenuleis ir privers padaryti viską tiesiog puikiai.

Pavarų dėžė jai sukelia šventą siaubą, ir už vairo ji sėdasi tik esant kraštutinei būtinybei. Tačiau, jeigu jūs draugo gimtadienyje išgėrėte pusę litro, ji pasiaukos ir parvairuos mašiną tykiai, atsargiai, nepažeisdama taisyklių. Ir namo jus pristatys. Ir rūgštelės ryte paduos. Ir į kompaniją nesipirš, į aludę paskui jus neatsivilks, lošti kortomis ir flirtuoti nemoka. Gėlytes palaistys, lizdelį susuks…

Protingas vyras sugeba įvertinti likimo skirtą laimę ir pasirengęs susitaikyti su smulkiais trūkumais. Jis supranta, kad privalo:

 • Būti namie kiek ilgiau, negu tas aštuoniasvalandas, kurias užima miegas.
 • Entuziastingai girti paruoštus patiekalus.
 • Priimti visus sprendimus, nepriklausomai nuo to, artai liečia naują kilimėlį prie durų, ar emigraciją į Australiją.
 • Duoti pinigų, nebūtinai visus, kuriuos turi.
 • Kruopščiai slėpti savo pramogas.
 • Kantriai išklausyti ataskaitą apie dienos įvykius (nors tai tebūtų smulkus atpasakojimas visko, ką sakė kaimynė iš apačios ir, ką į tai jai atsakė kaimynė iš viršaus. Galite tuo metu galvoti apie ką nors kita).
 • Kartais pats pasakyti ką nors.
 • Priimti uošvę, kuri atėjo į svečius (galima pavėluoti ir įbėgti uždusus, tokiu būdu sudalyvaujantvizito baigiamojoje stadijoje, su sąlyga, jeinutaisysite tinkamą veido išraišką).
 • Atlikti vyro pareigas bent kartą per savaitę.

Tačiau jokiu būdu negalima:

 • Laukti iš jos intelekto žybsnių.
 • Žmonių akivaizdoje užduoti jai sunkius klausimus.
 • Pasiųsti vieną į kelionę.
 • Grįžti girtam, kaip dūmui.
 • Kviestis į namus jaunas, gražias moteris.

Laikytis šių kelių smulkmenų visiškai pakanka, kad savo egzistavimą paverstumėte tikru rojumi. Visiškai kvailas vyras, juolab pritrenktas akis badančio skirtumo tarp jo nuosavos Naminės Vištytės ir, pavyzdžiui, Fatališkos Moters, kuri kaip tik į jį jau nusitaikė, pameta paskutinius smegenų likučius, griebiasi Fatališkos Moters, meta savo Vištytę ir galutinai susigadina sau gyvenimą. Čia jam blogai, ir ten nieko gero. Na, nebent Naminė Vištytė priims jį atgal. Jeigu tiktai, žinoma, kas nors protingesnis nepasinaudos situacija.

***

Ant Fatališkos Moters kabliuko užkibs jei ne kiekvienas, tai dauguma. Fatališka Moteris žino ką daro ir neleidžia vyrams užmiršti, kam jie sukurti ir kam jie turi tarnauti. Nė vienas vyras paprastai prieš tokį priminimą neatsilaiko. Tuo pat metu pati ji puikiai pamena, kam ji sukurta, ir neblaško savo dėmesio visokioms smulkmenoms.

Jei jau įsigijote savo fatališkąją, tai pasirenkite, grįžęs namo, vietoje pietų aptikti ten:

 • gražuolę vonioje kvapiose putose,
 • gražuolę pilnoje kovinėje parengtyje ant meškos kailio,
 • gražuolę pasirengusią tuoj pat vykti su jumis į restoraną vakarienės,
 • stalą, serviruotą vynu, žvakėmis ir puokšte gėlių, kurią visai ne jūs padovanojote,
 • įsikarščiavusį varžovą.

Fatališkos Moters išorė, žinoma pridės jums vyriškų jėgų, tačiau tiktai tam, kad jas iščiulptų. Jeigu jūs netenkinsite reikalavimų, Fatališka Moteris pasiieškos kitos aukos ir, būkite tikras, ras, nepaisydama visų jūsų protestų.

Jeigu jūs ne milijonierius, kuris:

 • pasamdys tarnaitę(nes reikia iš kur nors gauti švarius baltinius irbent ką nors valgyti),
 •  kas antrą dieną atneš briliantinį koljė arba šinšilų kailinius (bile kokių dovanų Fatališka Moteris neima),

būkite pasiruošęs, kad varžovą pamatysite labai greitai. Taigi, jei kam patinka, prašom, rinkitės Fatališką Moterį. Turite pilną laisvę. Taip jums ir reikia.

***

Meherą ne iš karto pažinsite. Protinga Mehera iš pradžių nagus slepia ir apsimeta angelu. Jeigu kartais ir parodys savo charakterio kraštelį, tūlas vyras pamatys tame tiktai temperamento pasireiškimą ir netgi, kvailelis, apsidžiaugs. O vėliau jau savo atsiims.

Indų, sudaužytų į jo galvą, šukes jis kaip nors surinks, tačiau moralinė trauma liks ilgam. Ir žvilgčios nelaimingasis į laikrodį nervingai, nepriklausomai nuo to, ministras jis, ar kiemsargis. Čia susirinkimas, o ten jau laukia ji su kočėlu, vakarienę jau bus nuleidusi į šiukšlių vamzdį, o dabar karpo žirklėmis jo kaklaraiščius. Na, vakarienę jis gal ir gaus kaip nors galų gale, bet atmosfera namie aiškiai virškinimui nepalanki.

Tikra klasikinė Mehera aiškiai pranašesnė už Karo Bobą, nes ji neeikvoja jėgų kovai su visu pasauliu, o yra nusitaikiusi tik į savo vyrą. Ir todėl gyvenimo jis neturi jokio: nuolatinės rietenos, kerštas patyliukais, valios pamynimas ir kompromitacija kiekviename žingsnyje.

Jei jūsų Mehera nekvaila, jos jausmai jums neataušę ir ji nori turėti jus šalia savęs, galite pamėginti paveikti ją įtikinimo metodu. Prieš rimtą pokalbį, suprantama, reikia ją patenkinti patikimu ir amžių patikrintu būdu. Po to pareikšti savo pretenzijas, visaip vengiant grasinimų. Pasitaiko, kad Mehera supranta, kas jai sakoma, ir ji šiek tiek apriboja savo išpuolius, kas, be jokių abejonių, atneš jums žymų palengvėjimą. Kautis su Mehera beprasmiška. Ji visuomet nugali. Tam ji ir Mehera.

***

Vijoklė pirmąją akimirką:

 • arba sukels jumyse susižavėjimą didesnį, negu Blondinė,
 • arba pasirodys siaubinga našta.

Antrąją akimirką:

 • arba bėkite nuo jos, kaip nuo maro,
 • arba noriai leiskitės supančiojamas.

Degančiu žvilgsniu jūs tiesiog ryjate šį žavingą silpnumą, kuris taip pabrėžia jūsų vyrišką jėgą. Vien tik nuo tokio vaizdelio jėgos didėja ne dienomis, o valandomis ir, nespėjus nė apsidairyti, jau jūs išsirinktas. Apsivijusi apie vyrą Vijoklė sukuria nepakeliamus sunkumus:

 • Televizoriaus neįjungs.
 • Neįjungs ir skalbimo mašinos (bijo, elektrosprietaisų).
 • Dujų po virduliu neuždegs (bijo, kad sprogs).
 • Niekuomet gyvenime viena nenueis į kavinę, net susitikti su drauge.
 • Apskritai nieko nepadarys be vyro šalia.

Apskritai, netgi malonu jaustis tokiu galingu ąžuolu, tiktai striuka su laiku. Normalus vyras turi eiti į darbą. Palieka savo Vijoklę likimo valiai, giliai širdyje tikėdamasis, kad grįžęs, vis dėlto atras bent kokius nors pietus. Špygą! Neprisitaikiusi prie gyvenimo, ji visą laiką pralaukė jo, ir tiktai dabar, įsikibusi į vyrišką ranką, pamėgins ką nors padaryti…

Tokiu būdu, jis privalo:

 • viską už ją nuspręsti,
 • nuvesti ją į parduotuvę,
 • rasti dantų gydytoją,
 • organizuoti atostogas,
 • uždirbti pinigus,
 • atvesti santechniką,
 • išsiųsti laiškus,
 • išsklaidyti visus jos nuogąstavimus ir baimes,
 • laikyti ją glėbyje,
 • svečiuose, teatre, priėmime ir t.t. nepalikti jos nė minutei…

Jei vyro šios pareigos nevargina – viskas tvarkoje. O jei ne… yra prasmė palikti ją kuriam laikui, nes Vijoklė tuoj pat apsivys apie ką nors kitą. O kiekvienas naujas vyras iš karto pasijus galingu ąžuolu ir išlaisvins jus nuo naštos.

***

Kilnusis Angelas, kaip seka iš pavadinimo, tiesiog kilnus. Jokios niekšybės jums nepadarys, kaip tik atvirkščiai, sukurs rojų žemėje. Neišduos jūsų, nors ją gundytų Belvederio Apolonas, ar netgi pats Rimas Valeikis.

 • Išsklaidys jūsų liūdesį.
 • Pamaitins.
 • Pragyvenimui uždirbs.
 • Ketvirtą ryto pasitiks jus meiliai ir maloniai,
 • džiaugdamasi, kad jums nieko nenutiko.
 • Ir kefyriuko pagirioms paduos
 • Atlaidžiai reaguos į jūsų susižavėjimą viena, ar net
 • keliomis draugėmis.
 • Jūsų šefui sukels tiktai pagarbą.
 • Patenkins visus jūsų poreikius, net pačius
 • idiotiškiausius.
 • Viską jums atleis.

Ir po kurio laiko pasidarys nepakeliamai nuobodu. Kad ištrūktumėte iš šio nuobodulio, pradėsit krėsti kvailas išdaigas. Tai praignoruosite šeimyninius pietus, tai nesvarbu kur pralošite visus pinigus, tai imsite asistuoti damai, kuriai de facto iki damos labai toli, o gal būt nei iš šio, nei iš to net aprėksite savo Angelą…

Tada Angelas verkia, o jus graužia sąžinė. Iš viso, kas aukščiau parašyta, seka, kad jūs tiesiog idiotas, kuris nevertina tekusios jam laimės. O juk tiktai tereikia retkarčiais padovanoti Angelui gėlyčių ir pasakyti jai, kad ji – angelas. Nusivesti į restoraną, nupirkti nereikšmingą dovanėlę – bent knygelę ar indiškus auskariukus. Padaryti smulkų malonumą, kurio jūsų Angelui užteks kokiems penkiems metams, ir gyventi sau švilpaujant.

Suprantama, kad Angelas ypatingo erotinio susižavėjimo jums nekelia. Kitos moterys šia prasme palieka kur kas didesnį įspūdį, iš čia ir jūsų elgesys su Angelu – švelniai tariant, šaltokas. Ir vis dėlto gerai pagalvokite: įspūdis yra viena, o gyvenimas – visai kas kita. Ir gal būt verta likti su Angelu.

Čia gera priemonė – ilga komandiruotė. Jeigu jūs, pavyzdžiui, jūreivis arba kosmonautas, pas Angelą visuomet grįšite su malonumu.

***

Savo Vaikino, būkite tikras, pietų nesulauksite. Kas yra Savas Vaikinas žino visi. Į viršukalnę užkops, škvalo neišsigąs, pusę litro išlaikys be vargo, šaudyti moka, plaukia, kaip žuvis, seksu aprūpins bet kurioje vietoje ir bet kuriuo laiku, nors veikiančio ugnikalnio krateryje, bet štai lėkštės su valgiu prieš jus nepastatys. Kas ne, tai ne. Dažniausiai ji visai valgio gaminti nemoka.

Apskritai, su Savu Vaikinu geriausia vogti arklius. Tačiau atsižvelgiant į motorizacijos išsivystymą, šis privalumas lieka antrame plane. Rūpintis Savu Vaikinu paprastai nereikia, kas, be abejo, labai palengvina gyvenimą, tačiau ir tradicinius patogumus teks išmesti iš galvos. Be to, Savas Vaikinas spjauna į visokią ten estetiką: plaukus susiriša sena kojine, rengiasi velniai žino kaip ir taip rūpestingai paslepia savo grožybes, kad jūs visai nustojate jas pastebėti. Ilgainiui jus pradeda traukti prie kažko moteriškesnio, ir galų gale jūs pamėginsite susirasti ką nors visiškai priešingos lyties.

Rezultate ir visiškai priešinga lytis, ir Savas Vaikinas bus stipriai nepatenkinti, o jūs papulsite į kryžminę ugnį. Ir labai tikėtina, kad pagal kontrasto principą, užsirausite ant Deivės.

***

Deivė, kaip rodo pavadinimas, tinka garbinimui. Ir tiktai. Pietų galų gale galima sulaukti ir iš Fatališkos Moters, iš Deivės – niekada. Be to, didelė tikimybė pasimesti minioje, juk Deivei reikalingos gerbėjų minios, vieno jai nepakanka. O blogiausia, jūs nesulauksite iš jos to, kas yra jūsų svarbiausias poreikis ir gyvenimo prasmė, to, ko jūs labiausiai trokštate širdies gilumoje, tai yra bent trupučio susižavėjimo. Galite tapti karaliumi, gauti Nobelio premiją, nugalėti upėje krokodilą, pakeisti ratą per 40 sekundžių, nukauti tuziną drakonų ir apiplėšti banką – viskas veltui. Užimta tiktai savimi, Deivė neatkreips jokio dėmesio į jūsų pasiekimus, laikydama visa tai natūralia auka ant savo altoriaus. Be to, dar ir įsižeisti gali, kaip jūs drįsote atsitraukti dėl kažkokio krokodilo ar banko, vietoje to, kad visas jėgas ir dėmesį pašvęstumėte jai vienai!

Graži ji bus, be to negalima niekaip, o tai deive netapsi. Ir jeigu jūs pasitenkinsite apgaulingu įspūdžiu, kad visos jos grožybės priklauso tiktai jums, galite pūstis iš puikybės ir daugiau apie nieką negalvoti. Juolab, kad Deivė, skirtingai nuo Fatališkos Moters, seksui ypatingo poreikio neturi ir bile ko savo glamonėmis neapdovanoja.

***

Iš pirmo žvilgsnio Darboholikėmis virto visos moterys. Iš tikrųjų – tik kai kurios. Tos kai kurios kelia ypatingą pavojų, todėl, kad paprastai jos yra protingos, išsilavinusios ir labai dalykiškos, kas gali iššaukti jumyse kompleksus ir stresus. Ir iššaukia

 • Pinigus uždirba dažnai lengviau, negu jūs.
 • Tampa visiškai nepriklausomomis ir labai sunku būna, kuo nors joms imponuoti.
 • Į namus, maitinimąsi ir įvairius kitus jūsų poreikius žiūri taip pat, kaip ir jūs pats: tai yra, joms geriau patinka, kai tuo užsiima kas nors kitas.
 • Jei netgi iš didelės jums meilės mėgina šeimininkauti, joms tas nelabai išeina, daugiausiai dėl laiko stokos.
 • Darbe jos galvoja apie darbą, o būna, kad galvoja apie jį ir jūsų draugijoje, kas visai jau į jokius vartus netelpa.

Yra dar variantas, kad jūs taip pat pakvaišęs dėl darbo, be to dar protingas ir išsilavinęs ir randate su moterimi-darbininke bendrą kalbą, kurdami savo santykius partnerystės principu, praturtintu jausmu. Jei jūs esate tokiame aukštame lygyje, tai jums ir aiškinti nėra ko, patys su viskuo susitvarkysite. Lieka tiktai prisiminti, kur guli švarūs rankšluosčiai, nosinės, atsarginis muilas ir jūsų marškiniai. Jei atmintis tarnauti atsisako, užsirašykite į užrašų knygutės pirmąjį puslapį. Arba į paskutinį. Arba liepkite sekretorei atsiminti viską, ką reikia.

Jeigu jūs turite įgimtą polinkį :

 • aikčiojimui,
 • dejavimui,
 • skrandžio skausmams,
 • kvailiems klausimams,
 • virškinimo problemoms,

o taip pat norite ramaus gyvenimo ir aukščiausio lygio aptarnavimo, be to jus pykina vien pažiūrėjus į:

 • šaldytuvą,
 • viryklę,
 • skalbimo mašiną,
 • plautuvę,
 • įprastas maisto parduotuves,
 • dulkių siurblį

ir nežinote, kaip iškepti kiaušinienę ir užvirti arbatą, tai nuo Darboholikės atsisakykite iš karto, nepaisydami savo neprotingų jausmų temperatūros. O tai teks nuo jos atsisakyti vėliau, po ilgų ir žiaurių kankynių.

Žmogus, kuriam būdingi aukščiau išvardinti bruožai, turėtų susirasti sau Auklę.

***

Uždavinį palengvina tai, kad Auklė pati iš tolo užuodžia tokį ir išsirenka be jokių dvejonių. Auklė, aišku, pasižymi motiniškomis savybėmis. Tiesa, tokios savybės daugiau ar mažiau būdingos visoms moterims, tačiau kai kuriose jos prislopintos, užtryptos ar netgi uždusintos. Auklėje jos tiesiog liejasi per kraštus. Aptarnavimas jums bus garantuotas, tačiau nė nebandykite išeiti iš namų be:

 • šaliko,
 • pusryčių,
 • kepurės žiemą,
 • šiltų apatinių,
 • pirštinių,
 • sumuštinių į darbą,
 • tikslaus sugrįžimo laiko,
 • detalios informacijos, ką ketinate veikti.

Auklė būtinai sukompromituos jus žmonių akivaizdoje. Agurkėlio, silkutės, kiaulienos kotletuko ir degtinės taurelės negalėsite nė paragauti be šūksnių, pilnų nerimo ir rūpesčio. Draugija, kurioje dažnai galite sutikti gražių moterų arba savo varžovų įvairiose gyvenimo srityse, tuoj sužinos, kad:

 • šis maistas jums kenksmingas,
 • vėl jums pūs pilvą ir užkankins rėmuo,
 • visą naktį stenėsite,
 • paleis vidurius, kurie ir taip jau netvarkoje,
 • jums pasidarys silpna,
 • vėl dainuosite gatvėje,
 • jus kamuos kepenys,
 • šito jūs ir per savaitę nesuvirškinsite,
 • ir apskritai, jūs ne žmogus, o tikras griuvėsis.

Tiek gražių moterų, tiek ir varžovų reakcija į aukščiau išdėstytą informaciją pribaigs jus vietoje. Pažaboti Auklę galima tiktai panaudojus savotišką karinę gudrybę, t.y. jeigu jums pavyks ją įtikinti, kad:

 • su šiltais apatiniais ir kepure jūs labai prakaituojate (kas sukelia peršalimą),
 • mokslas įrodė, kad pora taurelių tiktai pagerina virškinimą,
 • jūs turite sumažėjusį rūgštingumą ir aštrūs patiekalai tiktai į naudą,
 • jus įpareigojo parodyti miestą kaprizingiems vyriškos lyties užsieniečiams,
 • kritikuoti kokius nors patiekalus priėmime yra siaubingai netaktiška ir tai gali pakenkti jūsų karjerai,
 • atostogų metu gydytojas prirašė jums ilgus pasivaikščiojimus raižyta vietove (atsitolinate tiek, kad Auklė pamestų jus iš akiračio ir darote ką norite; Auklė, kaip taisyklė nesportuoja),
 • alus prieš miegą ramina nervų sistemą,
 • taip pat visa kita, ką tiktai pavyks priskiesti.

Jūsų gyvenimas bus nelengvas, tačiau itin malonus. Aptarnavimas bus pirmarūšis, geresnis, negu Naminės Vištytės. Aišku, iškilus reikalui, teks susilaikyti nuo dejonių ir nuslėpti negalias.

***

Intelektualė pasižymi tuo, kad savo intelektualinę viršenybę turi, na, tiesiog privalo demonstruoti. Jūs galite būti, pavyzdžiui, Einšteinas. Vis vien tai nepadės. Intelektualė prispirs jus prie sienos Anatolijos hetitų mitologijos subtilybėmis. Einšteinas nebūtinai turi jose gaudytis. Tačiau reikalas jau padarytas.

Žinoma, darome prielaidą, kad Intelektualė jums baisiai patinka ir jūs nusprendėte ją suvilioti, kas bebūtų. Tai yra, ji nusprendė, aišku, o jūs neturite nieko prieš, greičiau atvirkščiai. Tuomet būkite pasirengęs, kad bet kurioje kompanijoje teks iškęsti slegiantį jus plepėjimą aukštomis temomis. Teks apsimesti, kad jūs žavitės:

 • klasikinės muzikos koncertu,
 • avangardistinės kultūros ir tapybos paroda,
 • paskaita, apie dygliakiaulės smegenų specifines ypatybes,
 • žiniomis apie Prusto ankstyvąją vaikystę,
 • mažai žinomomis šiuolaikinių sektų religinės praktikos detalėmis,
 • kitais panašiais dalykais.

Visą šią katorgą pavyks kompensuoti, kai pagaliau jūs palydėsite ją namo arba pakviesite pas save ir atitrūksite nuo visuomenės. Pasitaiko, kad intymesnėje aplinkoje Intelektualė vis dėlto užsičiaupia. Jeigu jūsų bendravimas su Intelektuale yra nuolatinis, tuomet bus viena iš dviejų: arba ji nustos bandyti pakelti jūsų protinį lygį, arba apnuodys jūsų gyvenimą.

Futbolą žiūrėsite tiktai, kai jos nebus namie. Laikraštį perskaitysite slapčia, greičiausia tualete. Padoriai pavalgyti galėsite tiktai restorane arba svečiuose. Savo garderobu teks užsiimti pačiam. Visa tai galima ištverti tik vienu-vieninteliu atveju: jeigu jūsų Intelektualės seksualiniai privalumai yra tokios klasės, kad nustelbia visa kita ir jūs be jos tiesiog negalite gyventi. Pamėginkite įtikinti ją, kad priešybės traukia viena kitą. Jeigu pavyks, ji gal būt ir paliks ramybėje jūsų intelektualinį vystymą, tačiau apkraus fiziniu darbu. Jūsų pečius užguls visi čiaupai, rozetės, be to dar teks tampyti lagaminus, kapoti malkas, stumdyti spintas ir pirkti itin sunkius daiktus. Gyvenimo proza tokiu būdu užpildys visą jūsų būtį, tačiau pakelti tai vis dėlto bus lengviau, negu proto gimnastiką.

Iš karto įspėsiu: Intelektualė nemoka gaminti valgio. Ir jeigu moka, tai ji netikra Intelektualė, o tiktai apsimeta. O tokiu atveju, elkitės, kaip išmanote.

***

Tikra Moteris praturtins jūsų gyvenimą pačiais įvairiausiais išgyvenimais. Iki galo jos suprasti niekuomet negalėsite ir geriau iš karto su tuo susitaikykite. Ji ir pati savęs nesupranta. Iš principo Tikra Moteris suteiks jums pagrindinius dalykus, būtent:

 • žavėjimąsi vyru,
 • išaukštinimą ir pasigėrėjimą,
 • valgį, (Maitinti savo rūšies atstovus, o taip pat ir kitų rūšių – šunis, kates, paukštelius, beždžiones, dramblius, vištas, stambiuosius raguočius, ateivius iš kosmoso ir panašius – yra vienas iš jos įgimtų instinktų, kuriuo ji vadovaujasi, antraip nebūtų Tikra Moterimi.)
 • taip pat pabrėš lyčių skirtumą, kas suteiks malonumą kiekvienam vyrui.

Siekti savęs, žinoma, pareikalaus, čia jau neišsisuksite. Su tuo reikės sutikti, juolab įgimti polinkiai stumia jus reikiama kryptimi. Jūsų estetinius poreikius taip pat patenkins. Ji tiesiog neištvers nepažvelgusi į veidrodį, nepasitaisiusi makijažo ir šukuosenos. Žydrąją taškuotą suknelę, kurią ji vilkėjo pažinties dieną ir kuria jūs žavėjotės iki apsiseilėjimo, lyg veršiukas, ji ne tik išsaugos, bet ir apsivilks po dvidešimties metų, ir tai privers jus nepastebėti prisidėjusių dvidešimties kilogramų. Tikra Moteris gabi tokiems stebuklams.

Be naujos suknelės, megztuko, skrybėlaitės, batelių tiesiog negali gyventi, o gražesnė ir labiau išpuoselėta draugė sukelia jai nervinį stresą. Net iš užuolaidų gali pasisiūti nepakartojamą kostiumėlį. Langas, tiesa, liks neuždengtas, užtai ji – be konkurencijos, o kokiam vyrui taip jau labai rūpi langas?

Tikra Moteris turi visų kitų tipų bruožus. O jei kokių nors ir neturi, tai puikiausiai juos imituoja. Jeigu nori. Visai nereikalauja, kad vyras visuomet būtų šalia jos, kas netgi kelia tam tikrus įtarimus. O kodėl ji be mažiausio protesto sutinka su jo ketinimais palošti bridžą ir net nepasidomi, kur ir kokioje kompanijoje įvyks ta bridžo partija? Ir  kodėl ji nei iš šio, nei iš to įkalbinėja jį keliauti žūklėn, medžioklėn, pas draugus, į barą ir apskritai, kur nori?… Ir visai ne todėl, kad ruošiasi susitikti su meilužiu, o tiesiog iš kažkur gavo receptą stebuklingos veido kaukės, kuri jaunina dešimčia metų, ir ketina nedelsdama ją išbandyti. Vyras šioje kosmetinėje procedūroje reikalingas, kaip žuviai skėtis ir šuniui penkta koja, reiškia – tegul eina po velnių ir grįžta ant gatavo.

Arba kodėl gi ji susiruošė į kažkokį susitikimą be jo? Nėra taip, kad labai norėtųsi ten eiti, tačiau labai jau įtartinai greitai ji sutinka su jo atsisakymu eiti. Su kuo gi ji ten susitiks, su Melu Gibsonu ar ką? Ir nieko panašaus. Tiesiog susitarė su drauge, kurios ji nė per patrankos šūvį prie savo vyro neprileis. Jos intuicija puikiai išvystyta, ir ji tai jau tikrai žino, ką daro. Į darbą požiūris ramus, juk Tikrai Moteriai vyras visuomet svarbesnis. Viską mes ir seks paskui jį į laukines džiungles, į negyvenamą salą ir netgi į Rio de Žaneirą. Pirmą po ranka pakliuvusią nusususią skardinę panaudos labai protingai: paprašys ją atidaryti, kad turėtų pretekstą pasigėrėti jo vyriška jėga ir sumanumu.

Vyras, kuris nemėgsta žavėjimosi jo vyriška jėga – aiškiai nenormalus ir turi gydytis. Ir, būkite tuo tikras, jeigu užpuls banditai, pirmiausia jį riksmu pažadins, po to pasislėps jam  už nugaros, o įvykiams pasisukus nepalankia kryptimi, pagriebs kočėlą, bulvių grūstuvą, mėsos kapojimo kirvuką, prosenelio muškietą ir paleis į darbą. Būna, pataiko į piktadarį, būna, kad į vyrą, tačiau dabar ne apie tai kalba.

Tikra Moteris gali pademonstruoti:

 • geležinę logiką,
 • visišką kokios nors logikos nebuvimą,
 • nežmonišką šaltakraujiškumą,
 • laukinę isteriją,
 • begalinę panieką seksui,
 • nesutvardomą potraukį seksui,
 • angelišką kantrybę,
 • pašėlusį vaidingumą,
 • niekuo nepagrįstą optimizmą,
 • niekuo nepagrįstą pesimizmą,
 • didžią išmintį,
 • beribį kvailumą,
 • – neeilinį kulinarinį talentą,
 • – panišką baimę visko pasaulyje,
 • – beatodairišką narsą.

Viską kartu ir pakaitomis pačiu netikėčiausiu momentu. Be viso to, būkite pasirengę, kad:

 • bėgdama iš degančio namo, ji būtinai užtruks prie veidrodžio, pasitaisys šukuoseną ir papudruos nosytę,
 • jos negalima priversti nieko padaryti, tačiau įmanoma įkalbėti kam tik nori,
 • blogai jausdamasi, būdama visai be jėgų, ji prašoks visą naktį,
 • meiliai šypsodamasi, pravaikščios visą dieną spaudžiančiais bateliais,
 • per sekundę iš virėjos pavirs princese ir ištaisys priėmimą tiesiog iš nieko,
 • visą gyvenimą sugebės apsimesti, kad yra kvailesnė už jus.

O jei viso šito nemoka, ji nėra Tikra Moteris.

***

Suprantama, kad tai, ką ir kiek jūs gausite, tampriai susiję su jūsų moters tipu. O tipą teks nustatyti patiems, kas nėra taip paprasta, juk jos taip noriai apsimetinėja.

Pavyzdžiui Deivė apsimes Angelu, Darboholikė – Fatališka Moterimi, Mehera – Namine Vištyte, Auklė –Savu Vaikinu, o Tikra Moteris – viskuo, kuo tik tuo momentu užsinorės. Ir susigaudyk, kad geras. Stogas nuvažiuoti gali.

Tam, kad turėtumėte bent kokią nors orientaciją problemoje, nereikia kreipti jokio dėmesio į tai, ką moteris sako. Ji apskritai daug visokių niekų prišneka. Reikia žiūrėti į darbus. Jeigu, jūsų pakviesta į ekskursiją raižyta vietove (neįžengiamas miškas, veržli upė, uolingas tarpeklis, negyvenama sala ir pan.), dama atvyks vilkėdama vakarinę suknelę ir avėdama aukštakulnius batelius, tačiau be megztinio, išmeskite iš galvos Savą Vaikiną, kad ir kaip ji gėrėtųsi audros debesies virš ežero vaizdu.

Jeigu, pakvietusi jus vakarienės, ji visą, tegul puikiausią valgį, išdės ant stalo ir daugiau net nepažvelgs virtuvės pusėn, galite atsisveikinti su Namine Vištyte. O jos įtaigius prisipažinimus apie meilę visokiai namų ruošai, galite praleisti pro ausis.

Jeigu pokylyje (diskotekoje, sambūryje, grandiozinėse pažįstamų vestuvėse ir pan.) ji kategoriškai pareikalaus pakeisti savąjį kokteilį visai kitu gėrimu ir privers užguitą oficiantą nedelsiant tai padaryti, meskite visas viltis apie Deivę ir Angelą, o geriau pagalvokite apie Karo Bobą.

Jeigu kavinėje ar restorane, pateikus sąskaitą ji automatiškai sieks rankinuko, žinokite, prieš jus greičiausiai Darboholikė, o tai, kad ištrauks iš ten pudrinę, neturi jokios reikšmės.

Tokiu būdu gaunate varganą šansą išsiaiškinti, su kokiu tipu turite reikalą. Tiktai taip, laipsniško eliminavimo metodu, daugiau-mažiau įsivaizduojant, ko iš jos niekuomet nesulauksite. Šiuo momentu reikia gerai pagalvoti, ar sugebėsite atsisakyti to. Ar vis dėlto?…

Jeigu kiti damos privalumai jaudina jūsų anatomijos gelmes ir visiškai užgožia jums akis, paprastai lieka du dalykai, kurių galima tikėtis. Pirmas – jūs viską lengvai išlaikysite ir be visko sugebėsite apsieiti.

Antras – ji pranoks pati save ir padarys tai, kam visai netinka.

Nėra didesnio paklydimo Kiekvienas vyras puikiai supranta, kodėl net cirke dramblių nedresuoja plauti indus. O iš ruonio niekas nereikalauja šuoliuoti nuo šakos ant šakos. Visokių būna iškrypimų, tačiau viskas turi savo ribas ir net didžiausi pridurkai nelenda toliau.

Kiekvienas vyras puikiai žino, kad šakute vinies neįkalsi, o kelnių per galvą nenusimausi ir susitaiko su šitais faktais, nemėgindamas pakeisti daiktų esmės.

Todėl reikia smegenis pakrutinti. Ir padaryti paprastą išvadą: Su moterimis reikia elgtis tinkamai. (O ką reiškia tinkamai – tai jau, kaip sakoma, kita daina.)

Dabar palinkėsiu jums pasisemti iš šių patarimų bent šiek tiek naudos ir visokeriopos sėkmės išsirenkant, po to bendraujant, draugaujant, gyvenant su moterimis.

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Parašykite komentarą