Sportas

Paryžiaus olimpinių žaidynių belaukiant: sportininkų pasiruošimas – gerbėjų ekranuose

Skaičiuojant paskutinius pasiruošimo Paryžiaus olimpinėms žaidynėms mėnesius, sporto entuziastai kviečiami atlikti namų darbus ir susipažinti su dalyvaujančiais sportininkais, rungtimis bei didžiausio sporto renginio pasiruošimo užkulisiais. Žaidynes transliuosianti „Warner Bros. Discovery“ pradeda skaičiuoti dienas iki liepos 26 d. suplanuoto atidarymo ir siūlo išskirtinę programą „Kelias į Paryžių 2024“, kurioje – išskirtiniai dokumentiniai filmai ir apžvalgos.

Šiemet Paryžiuje vyksiantis milijonus gerbėjų pritraukiantis sporto renginys žymi ypatingą jubiliejų – vasaros olimpinėms žaidynėms sukanka 120 metų. Pasaulio atletai Prancūzijos sostinėje rinksis jau trečiąjį kartą.

„2024-ieji bus vieni įspūdingiausių sporto metų, o vasaros olimpinės žaidynės juos karūnuos. Mūsų siekis – papasakoti Paryžiaus olimpinių žaidynių istoriją, įtraukiant sportininkus. Istorijomis dalinsimės su kuo platesne auditorija visoje Europoje tam, kad žiūrovai galėtų iš arčiau susipažinti, ką žaidynės reiškia jose dalyvaujantiems sportininkams ir visam pasauliui“, – sako „Warner Bros. Discovery“ viceprezidentas Scottas Youngas.

Tikros superžvaigdžių istorijos

Pagrindinė programos laida „Chasing Glory“ (liet. Šlovės medžioklė) – išskirtinis septynių dalių serialas, kuriame pasakojama apie šešių populiarių pasaulio sportininkų aukso medalių siekį likus vos metams iki svarbiausių varžybų jų karjeroje. Laidoje pasakojamos tiek pasaulinių superžvaigždžių bei rekordininkų, tiek perspektyvių jaunųjų sportininkų istorijos.

Serialo žvaigždės – Norvegijos 400 m barjerinio bėgimo pasaulio rekordininkas ir dabartinis olimpinis čempionas Karstenas Warholmas, pirmoji olimpinė laipiojimo čempionė slovėnė Janja Garnbret, olandų breiko legenda, pirmą kartą lipsiantis ant olimpinio parketo Menno Van Gorpas. Taip pat laidoje pasakojama greičiausios britės Dinos Asher-Smith, slovakų dviračių sporto žvaigždės Peterio Sagano bei Taičio banglentininkės Vahine Fierro pasiruošimo žaidynėms istorija.

Pirmąją „Šlovės medžioklės“ seriją žiūrovai Lietuvoje galės išvysti jau sausio 24 d. 23 val. „Eurosport 1“ kanalu.

„Mūsų naujos olimpinės programos ne tik pagerbs įkvepiančius sportininkus, ketverius metus sunkiai besiruošiančius Paryžiuje vyksiančioms olimpinėms žaidynėms, bet ir leis žiūrovams dar labiau įsijausti į didžiausio pasaulyje sporto renginio atmosferą“, – sako S. Youngas.   

Išskirtinis turinys padės pajusti žaidynių dvasią

Kad gerbėjai kuo anksčiau galėtų pajusti olimpinę dvasią, „Warner Bros. Discovery“ visoje Europoje transliuoja ir 2024 m. Gangvono žiemos jaunimo olimpines žaidynes, kurios vyksta sausio 19 – vasario 1 dienomis.

Paryžiui ir visai Prancūzijai šie metai itin ypatingi – nuo paskutiniųjų olimpinių žaidynių organizavimo praėjo 100 metų. Šia proga išleistas dokumentinis filmas „Paris, La Vie Sportive“, kuriame primenamos unikalios istorinės Paryžiaus sąsajos su sportu per praėjusį šimtmetį. Istoriją apie Paryžių pasakoja legendinis 1998 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato ir UEFA Euro 2000 nugalėtojas Thierry Henry.

„Warner Bros. Discovery“ yra olimpinių žaidynių namai Europoje. Visas 19 varžybų dienų gerbėjai „Eurosport“ kanalais galės stebėti tiesiogines transliacijas iš Paryžiaus. Šis turinys taip pat bus prieinamas „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją bei „MEGOGO“ ir „Eurosport“ kanalais per „Telia Play“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą