Horoskopai

Papuošalai pagal zodiako ženklus

Kol skeptikai teigia, kad zodiako ženklai yra paprasčiausias pramanas, kuris skirtas žmonėms apgauti, tuo tarpu kiti tvirtina, kad zodiakas lemia mūsų charakterį, jausmus, galimybes, o gal net ir išvaizdą. Papuošalai su zodiako ženklais buvo populiarūs visais laikais. Ypač šiame XXI amžiuje, kuomet žmonės vis dažniau atsisuka atgal į mistinius dalykus, kurie mus supa kiekvieną dieną. Ieškoti tinkamiausių papuošalų pagal zodiako ženklus yra kasdienybė, tad norėdami bent kiek palengvinti daugelio paieškas – nurodysime, kas kam tinka.

AVINAS. Šio zodiako ženklo savininkai tikrai mėgsta prabangą, tad rekomenduojame pasirinkti tai, kas atrodo išskirtinai ir patraukia aplinkinių žmonių dėmesį. Jiems puikiai tinka ryškių spalvų papuošalai, kurie tam tikra prasme net atrodo ekstravagantiškai.

JAUTIS. Tai žemiška būtybė, kuri dažniausiai renkasi natūralumą. Labiausiai jai patinkantis metalas – žalvaris, tad juo puoštis ir rekomenduojame norint atrodyti puikiai.

VĖŽYS. Tai dar vienas ženklas, kuris labai dažnai kalba apie prabangą ir jos suteikiamus malonumus. Šio ženklo atstovus turi dėvėti tik tai, kas yra tikra ir nekopijuota. Vienetiniai ženklai jam tinka labiausiai.

DVYNIAI. Dažnai kalba apie dvynius, kurie nori renkasi papuošalus jungiančius šį ir kitą pasaulį. Tai įvairiausi amuletai, kurie turi konkrečią reikšmę.

LIŪTAS. Liūtas yra paprastumo įsikūnijimas norintis aplinkiniams parodyti, kad jis yra išskirtinis ir tikrai vertas dėmesio. Visgi, tas jo minėtas paprastumas dažniausiai nugali, tad ir pasirenkami labai minimalūs ir paprasti papuošalai.

MERGELĖ. Dažniausiai renkasi natūralaus audinio gaminius, kurie yra unikalūs. Joks puikiai tinka individualūs menininkų darbai.

SVARSTYKLĖS. Jos tikrai nedvejoja tuomet, kai reikalingi papuošalai. Dažnai pasirenkami brangaus metalo gaminiai, kurie atrodo išskirtinai.

SKORPIONAS. Jam puikiai tinka masyvūs papuošalai, kurie atrodo labai išskirtinai ir tuo pačiu patraukia aplinkinių žmonių dėmesį.

ŠAULYS. Dažniausiai siūloma pirkti raudonos spalvos papuošalus. Atrodo kiek keista? Galbūt ir taip, tačiau didžiausias privalumas yra tas, kad raudona spalva siejasi su jo asmeniniu pasauliu.

OŽIARAGIS. Dar vienas prabangos mylėtojas, kuris labai dažnai stebina aplinkinius savo ekstravagancija.

VANDENIS. Tai asmuo, kuris mėgsta gyvumą ir mėlyną spalvą. Tinka bet kokie papuošalai, kurie patraukia aplinkinių žmonių akis.

ŽUVYS. Joms tinkami papuošalai dažniausiai ryškūs ir gal net kiek stebinantys. Išradingosios žuvys net ir pačios gali pasigaminti papuošalus, jeigu tik turės konkrečią idėją.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą