Sportas

Padelio teniso gerbėjai Lietuvoje galės stebėti naują turnyrą

Padelio tenisas – viena sparčiausiai visame pasaulyje populiarėjančių sporto šakų, tad vis dažniau pasigirsta kalbos, kad vieną dieną jį išvysime ir olimpinėse žaidynėse. Jau netrukus šios rakečių sporto rūšies gerbėjai Lietuvoje galės stebėti naują turnyrą – Heksagono taurę („Hexagon Cup“). Vasario mėnesį tiesiogiai iš istorinės Madrido arenos ją transliuos „Eurosport“ kanalai.

Pagal šiandien paskelbtą susitarimą, renginio transliaciją galės stebėti 160 milijonų žmonių 64-ose Europos bei Azijos šalyse, tarp jų – ir Lietuvoje. Tikimasi, kad naujoviško ir dinamiško veiksmo kupinos varžybų transliacijos padės turnyrui įsirašyti į pasaulinę rakečių sporto istoriją.

Anot Heksagono taurės pirmininko Simon Freer, bendradarbiavimas su „Warner Bros. Discovery“ (WBD) atvers naujas galimybes turnyrui: „Šis susitarimas žymi svarbų etapą naujajam turnyrui ir visai padelio teniso sporto šakai. Platus WBD pasiekiamumas ir siekis kurti aukštos kokybės sporto turinį suteiks puikią galimybę įsitraukti į mėgstamą sportą tiek patyrusiems gerbėjams, tiek naujai juo susidomėjusiems žiūrovams.“

Pagal naująjį susitarimą, padelio teniso gerbėjai Lietuvoje galės išvysti azarto kupinas vyrų ir moterų finalų transliacijas. Varžyboms pasibaigus taip pat bus parodyta apžvalginė turnyro laida.

„Turime sukaupę didelę patirtį plėtodami sporto šakas ir pristatydami jas naujiems žiūrovams, todėl galime pasiūlyti pačias įvairiausias aukščiausios kokybės tiesiogines sporto transliacijas. Džiaugiamės galėdami tą daryti ir su viena iš sparčiausiai augančių sporto šakų pasaulyje“, – sako Trojan Paillot, „Warner Bros. Discovery“ sporto teisių įsigijimo ir platinimo vyr. viceprezidentas Europai.

Heksagono taurės turnyras susilaukė visuotinio dėmesio dėl inovatyvaus ir lygybės principu paremto formato, taip pat dėl žinomų žmonių komandų įsitraukimo. Tarp jų – prestižiniai vardai, pavyzdžiui, „Rafa Nadal Academy powered by Richard Mille“ komanda, futbolininko Roberto Lewandowskio komanda RL9, legendinio tenisininko Andy Murray komanda „AD/vantage“, JAV aktorės Evos Longorios komanda „ElevenEleven“, Puerto Riko komanda „Bella“, priklausanti verslininkams María Esteve ir Carlos López-Lay, ir fanų vedama „Hexagon Cup“ komanda.

Su šūkiu „Dėl gerbėjų. Dėl žaidėjų. Dėl žaidimo“ gimusį padelio teniso turnyrą sudaro šešios komandos ir dvi grupės, kurių kiekvienoje varžosi po vieną vyrų, moterų ir naujos kartos („Next Gen“) porą, kovojančią dėl įspūdingo milijono eurų prizinio fondo. Organizatoriai žada įtampos kupinas komandines varžybas ir unikalią patirtį stebėtojams.

Pirmasis Heksagono taurės turnyras istorinėje Madrido arenoje vyks 2024 m. sausio 31–vasario 4 dienomis. Sekti visas turnyro naujienas gerbėjai galės „Eurosport“ programėlėje ir televizijos kanalais.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą