TV serialai

Nemirtingas „Vedęs ir turi vaikų“ grįžta į TV6!

Klasika tapęs amerikiečių serialas „Vedęs ir turi vaikų“ nuo kovo 3-iosios ir vėl TV6 eteryje. Žiūrovų pageidavimu per pusmetį bus parodytos visos 262 serijos, t.y. 11 sezonų iš eilės. Pikantiškas humoras, spalvingi personažai savo gerbėjų lauks kiekvieną darbo dieną nuo 20.00 val.

„Drąsiai galiu pasakyti, kad tai pati populiariausia kada nors Lietuvos žiūrovams rodyta situacijų komedija, sulaukusi daugiausia prašymų pakartoti. Turbūt todėl, kad stereotipiniai kvaištelėjusios šeimynėlės herojai kvatotis priverčia visus, nepriklausomai nuo amžiaus ir tautybės. Pirmą kartą visi „Vedęs ir turi vaikų“ sezonai bus parodyti be pertraukų, po dvi serijas per dieną“, – sakė televizijų TV3 ir TV6 užsienio produkcijos vadovė Ieva Govedaitė.

Pagrindinis serialo herojus Elas Bandis tapo tipiško amerikiečio prototipu. Jį vaidinantis aktorius Edas O’Neillas – vienintelis pasirodė visose serijose. Serialo kūrėjai atskleidė, kad E. O‘Neillą jie pasirinko iš karto, kai tik atrankoje jis suvaidino pro duris įeinantį Elą Bandį. Jis atrodė taip juokingai, kad visa kūrybinė grupė leipo iš juoko.

Baigus filmuoti serialą 1997 metais jo kūrėjai serialo gerbėjams atskleidė ir daugiau užkulisių detalių. Pavyzdžiui, Bandžių šeimos šuo Bakas seriale filmavosi net 10 sezonų ir tik tada buvo išleistas į užtarnautą poilsį. Bakas mirė sulaukęs 13 metų.

Gražiąją tuščiagalvę, „moliūgėliu“ vadinamą Kelę Bandi vaidinusi aktorė Christina Applegate keletą sezonų filamavosi su blondinės peruku, nes natūraliai šviesius plaukus ji buvo nusidažiusi raudonai.

Pegę Bandi įkūnijusi aktorė Katey Sagal besifilmuodama seriale susilaukė trijų vaikų. Visi jos nėštumai priversdavo koreguoti serialo scenarijų.

„Vedęs ir turi vaikų“ – nuo kovo 3-iosios kiekvieną darbo dieną 20.00 val. per TV6.

carvertical VIN patikra

One Comment

Parašykite komentarą