Sportas

Ministrė Pirmininkė sveikina Kurčiųjų žaidynėse puikiai pasirodžiusius Lietuvos sportininkus

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos sportininkus, pasižymėjusius puikiais rezultatais Brazilijoje besibaigiančiose Pasaulio kurčiųjų vasaros žaidynėse – iš jų Lietuvos delegacija grįžta su dešimčia medalių.

„Jūsų pergalės – valios stiprybės ir atsidavimo tikslui pavyzdys. Matydami aukštai kylančią Lietuvos vėliavą ir Jus ant prizininkų pakylų, didžiuojamės šiomis pergalėmis kartu“, – sakė Ministrė Pirmininkė. 

Iš 10 Lietuvos sportininkų iškovotų medalių du yra aukso, trys – sidabro, dar penki – bronzos.

Lietuvos lengvaatlečiai Vytenis Ivaškevičius ir Mindaugas Jurkša šiose Kurčiųjų žaidynėse iškovojo atitinkamai aukso ir sidabro medalius rutulio stūmimo rungtyje.

Orientavimosi sporto komanda – Adrija Atgalainė, Mantas Volungevičius, Donatas Tumaitis ir Gedvilė Diržiūtė – laimėjo sidabro medalį mišrių komandų estafetėje. A. Atgalainė vicečempione tapo ir moterų grupėje, o M. Volungevičius vyrų kategorijoje pakilo iki trečiosios vietos.

Supersprinto estafetėje bronzos medalius iškovojo Viltė Kanapinskaitė ir M. Volungevičius, toks pat medalis ir paplūdimio tinklininkių Birutės Aleknavičiūtės ir Ingridos Milkintaitės kraityje.

Vyrų dvejetų badmintono turnyre Ignui Reznikui su Kazimieru Dauskirtu atiteko sidabro medaliai.

Imtynininkas Mantas Kazimieras Sinkevičius aukso medalį pelnė graikų-romėnų imtynių rungtyje, o paskutinę lietuviams varžybų dieną vainikavo disko metiko Mažvydo Paurio sidabro medalis.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą