Sportas

Ministras A. Anušauskas pasveikino pasaulio kariškių 3×3 krepšinio čempionato laimėtojus ir organizatorius

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ketvirtadienį stebėjo lemiamas Vilniuje vykusio pasaulio kariškių 3×3 krepšinio čempionato lemiamas kovas, o uždarymo ceremonijoje pasveikino čempionais tapusius Lietuvos krepšininkus bei turnyrą organizavusį Lietuvos kariuomenės sporto klubą.

Lietuvos kariuomenės krepšininkai apgynė titulą ir antrą kartą tapo pasaulio čempionato nugalėtojais. Eil. Vytauto Šarakausko, eil. Gintauto Matulio, srž. sp. Karolio Bakanausko ir gr. Almanto Liepuonio komanda šiame čempionate laimėjo visus 9 mačus, o finale 19:15 pranoko brazilus.

Lietuvos kariuomenės moterų 3×3 krepšinio komanda iškovojo sidabro medalius. Vyr. eil. Inga Dabašinskienė, krn. Justina Leskauskaitė, srž. sp. Viktorija Juodeikytė ir Dominyka Paliulytė pirmenybėse taip pat dominavo ir tik kovoje dėl aukso nusileido tos pačios Brazilijos atstovėms 13:22.

„Šis pasaulio čempionatas – tikra šventė krepšinio entuziastams kariškiams, kurių Lietuvoje turime tikrai daug. Labiau nei savo šalies kariais lietuviai didžiuojasi nebent savo krepšininkais – būtent krepšinis ir kariuomenė mūsų tautą vienija kaip niekas kitas.

Brangūs žaidėjai, jūsų atsidavimas aikštelėje įkvepia. Jūs ne tik pademonstravote savo sportinius sugebėjimus, bet ir parodėte vertybes, kurios lydi jus karinės tarnybos kelyje. Sveikinu jus ir turnyro organizatorius, esame dėkingi už puikų renginį ir sukurtus malonius prisiminimus“, – kalbėjo A. Anušauskas.

Čempionate dalyvavo 16 šalių atstovai iš Belgijos, Saudo Arabijos, Kroatijos, Vokietijos, Latvijos, Slovėnijos, Estijos, Nigerijos, Nyderlandų, Pietų Korėjos, Kipro, Brazilijos, Prancūzijos, Kanados, Šiaurės Makedonijos, Tanzanijos ir Lietuvos.

Pranešimą paskelbė: Asta Galdikaitė, LR Krašto apsaugos ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą