Sportas

„Liverpool“ stebuklas atnešė didžiulį laimėjimą lažybų mėgėjui

Futbolo pasaulį sudrebino viena didžiausių šio sezono staigmenų: trijų įvarčių deficitą po pirmųjų Čempionų lygos pusfinalio rungtynių turėję „Liverpool“ futbolininkai „Anfield“ stadione sukūrė stebuklą ir žengė į stipriausio senojo žemyno turnyro finalą.

Be komandos lyderių Mohamedo Salah ir Roberto Firmino rungtyniavusi „Liverpool“ ekipa sugebėjo į „Barcelona“ ekipos vartus pasiųsti keturis įvarčius ir taip išspręsti visus klausimus. „Liverpool“ herojais tapo po du įvarčius įmušę Georginio Wijnaldumas ir Divockas Origi. Vis dėlto, daug nuopelnų keliauja ir 20-mečio Trento Alexanderio-Arnoldo pusėn, kurio dėka po kuriozinio kampinio ir buvo įmuštas pergalingas įvartis.

Šį įvartį kaip reikiant turėjo švęsti ir vienas TOPsport klientas, kuris tikėjo „raudonųjų“ triumfu pusfinalio serijoje. Lažybų mėgėjas pastatė vos 10 eurų ir laimėjo 851,04 eurų.

Vyriškis taip pat patikėjo Kauno „Žalgirio“ pergale prieš Alytaus „Dzūkiją“ (100:68), Toronto „Raptors“ pergale prieš Filadelfijos „76ers“ (125:89) bei Denverio „Nuggets“ triumfu prieš Portlando „Trail Blazers“ (124:98). Lažybų mėgėjas taip pat nutarė duoti 3,5 taško pranašumą „Raptors“ ir „Nuggets“ varžovams. Tuo metu „Žalgirio“ varžovams buvo duotas net 21 taško pranašumas.

Pranešimą paskelbė: Skirmantas Staniulis, UAB „TOP SPORT”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą