Sportas

Lietuvos olimpiečius išlydėjusi Premjerė: jūs jau esate ir visada būsite mūsų čempionai

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė simboliškai išlydėjo Lietuvos olimpinę rinktinę į Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes. 

„Sveikinu visus, kuriems pavyko įveikti atrankos išbandymus. Tapti olimpiečiu – tai jau didžiulis sportininko pasiekimas. Kiek ryžto turite, kiek kartų jūs nugalite patys save ir net po nesėkmių gebate toliau siekti tikslo. Mes, sporto stebėtojai, tikriausiai negalime suvokti viso jūsų įdirbio, matome tik mažą dalelę to didžiulio ir nuoseklaus darbo, kurį jūs įdedate pakeliui į geriausius savo rezultatus. Ačiū visiems sporto bendruomenės nariams už atkaklų ir sutelktą darbą, kad kuo daugiau Lietuvos sportininkų turėtų galimybę dalyvauti olimpinėse žaidynėse ir pasiektų kuo geresnių rezultatų. Palaikysime jus kiekvieną olimpiados dieną. Kas bebūtų, kokie stiprūs varžovai bepasitaikytų, jūs jau esate ir visada būsite mūsų čempionai“, – kalbėjo Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

„Esate geriausi iš geriausių ir Paryžiuje stosite greta visų kitų pasaulio geriausiųjų. Tačiau šių žaidynių prasmė – ne vien medaliai, asmeniniai rezultatai. Labai svarbu, kad olimpinės žaidynės ne tik skatina sporto pasiekimus, bet olimpinė dvasia sutelkia ir suvienija visą Lietuvą – ir sportuojančius, ir stebinčius varžybas. Visa Lietuva lauks jūsų pasirodymų ir linkės didžiausios sėkmės“, – sakė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Renginio dalyviai kalbėjosi apie tai, ką reiškia „likti už brūkšnio“ ir kantriai siekti olimpinės svajonės, kaip pavyksta save motyvuoti, siekti užsibrėžtų tikslų, išlaikyti „šaltą galvą“ prieš tą svarbiausią disko metimo ar irklavimo rungtį. Premjerė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė sportininkams padovanojo sėkmės talismanus, o jų treneriams – Lietuvos valstybės istorines vėliavas.

Šiais metais olimpinėse žaidynėse dalyvaus 50 Lietuvos sportininkų, kurie varžysis 13-oje sporto šakų: lengvosios atletikos, irklavimo, plaukimo, baidarių ir kanojų irklavimo, krepšinio (3 x 3), šiuolaikinės penkiakovės, dviračių, žirginio sporto, buriavimo, imtynių, paplūdimio tinklinio, gimnastikos ir sportinių šokių (breiko) rungtyse.

Vasaros olimpiada vyks 2024 m. liepos 26 – rugpjūčio 11 d. Paryžiuje, Prancūzijoje.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą