Kino filmai

Komedijoje „Be šansų“ suvaidinusi Ch. Theron: dažniausiai mano herojės kažką žudydavo arba būdavo žudomos

„Filmuotis komedijoje man buvo tikras atradimas ir visiškai nauja patirtis. Dažniausiai mano herojės filmuose žudė arba buvo žudomos“, – duodama interviu prieš naujausios juostos „Be šansų“ premjerą juokėsi Charlize Theron. Jau nuo gegužės 3 dienos kino teatruose ją visiškai naujame amplua pamatysime drauge su pripažintu komedijų asu Sethu Rogenu, kur aktorė taps viena įtakingiausių pasaulio moterų, o komikas – gabiu žurnalistu, vis įsiveliančiu į nesusipratimus.

„Oskaro“ laimėtoja Ch. Theron darbą su S. Rogenu vadina palaima ir jos svajonių išsipildymu, mat jau nuo seno yra jo talento gerbėja: „Kiek save prisimenu, iki pat kaulų čiulpų buvau Setho fanė. Žiūrėjau visus jo filmus, visas laidas, viską, prie ko tik jis yra prisilietęs ir niekada nebūčiau galėjusi patikėti, kad vieną dieną atsidursiu su juo viename filme. Gal mano žodžiai ir skamba paaugliškai, bet būtent taip ir jaučiasi žmogus, kai jo svajonės pildosi“.

Komedijoje „Be šansų“ S. Rogenas tampa gabiu žurnalistu, dėl savo bohemiško gyvenimo būdo bei pažiūrų nuolat įsiveliančiu į įvairiausius nesusipratimus bei nuotykius. Šarlotė Fyld ( ją ir vaidina Ch. Theron) – viena įtakingiausių ir galingiausių moterų pasaulyje: protinga, stilinga, graži ir nestokojanti įvairiausių talentų. Jie neturi absoliučiai nieko bendro, išskyrus tai, kad kažkada Šarlotė trumpai dirbo Fredo aukle, o Fredas ją buvo vaikiškai įsimylėjęs.

Po daugybės metų Šarlotė ir Fredas vėl susitinka, moteriai kaip tik rengiantis paskelbti savo kandidatūrą Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose. Fredas Šarlotę sužavi humoro jausmu ir, pagauta impulso, ji pasiūlo jam kalbų rašytojo vietą savo komandoje.

Rimtų, griežtų ir kostiumuotų žmonių apsuptyje Fredas jaučiasi lyg balta varna. Vis tik pasitvirtina patarlė, jog „sena meilė nerūdija“. Šarlotė ir Fredas vienas kitam pajunta nenugalimą simpatiją. Naujai užgimęs jausmas priešrinkiminių kelionių metu tiek juos, tiek visus jų aplinkos žmones įstums į daugybę linksmų, netikėtų, o kartais ir pavojingų nuotykių.

Kuo visa tai baigsis? Tai sužinosime jau nuo gegužės 3 dienos nuotaikingoje komedijoje „Be šansų“.

Filmo anonsas: https://youtu.be/ggp55fMXWQc

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą