Kino filmai

Kino teatruose – kitoks filmas visai šeimai „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“

Praėjo jau penkeri metai, kai šauniosios juodosios skruzdėlytės, padedamos savo draugės boružėlės, laimėjo kovą prieš piktąsias raudonąsias skruzdėles dėl miške paliktų žmonių maisto likučių. Dabar, po daugybės pagyrų ir gerų kritikų įvertinimų, šaunioji kompanija sugrįžta naujiems kvapą gniaužiantiems nuotykiams visai šeimai skirtoje juostoje „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“, kurią kino teatruose bus galima išvysti jau nuo šio penktadienio, vasario 15 dienos.

Idėja natūraliai nufilmuotos gamtos fone įkomponuoti kompiuteriu sugeneruotus trimačius vabzdžius kilo garsiems prancūzų animatoriams Hélène Giraud ir Thomas‘ui Szabo.

2006-ųjų spalio 25 dieną prancūzų televizijos žiūrovams buvo pristatyta pirmoji serialo „Minuscule: slaptas vabzdžių gyvenimas“ serija. Nuotaikinguose, maždaug šešių minučių trukmės filmukuose pasakojamos pačios įvairiausios istorijos iš vabzdžių – skruzdėlių, boružių, širšių, vorų ir kitų mažųjų gamtos gyventojų – gyvenimo. Humoro nestokojantį serialą pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Iki šiol yra sukurta 81 serija, jas yra pamatę daugiau nei 70-ies šalių televizijų žiūrovai.

„Po neregėtos serialo ir pirmojo filmo sėkmės gavome daugybę prašymų pratęsti vabaliukų nuotykius. Vis tik tai nėra įprastas produktas, kokius esame pratę matyti kino ekranuose. Už nuotykių, santykių slypi kai kas gerokai didingesnio, pavyzdžiui, pamokos mažiesiems žiūrovams, kad po kojomis, žolėje ar miškuose, vyksta ne ką mažiau jaudinantis gyvenimas. Visi prisiminsime pagarbą mažesniems už save, vadinasi, žmonės iš kino salės išeis geresni“, – įsitikinę filmo kūrėjai.

Filmas pasakos apie tai, kaip artėjant žiemai, juodosios skruzdėlės, kaip ir priklauso darbštiems bei atsakingiems vabzdžiams, ima ruošti maisto atsargas. Netikėtai aptikę tikrą lobį – vienoje vietoje sukrautą daugybę maisto – skruzdėlės ir vėl pasikviečia pagalbon skraidyti galinčią bičiulę boružėlę. Žinoma, šauniosios maisto rinkėjos negalėjo net įsivaizduoti, kad šis jų surastas lobis yra paprasčiausias pakavimo sandėlis. Būtent čia ir slypėjo didžiausias pavojus. Boružėlei netyčia įkritus į kartoninę dėžę, žmonės ją išsiunčia į kitą pasaulio kraštą – į tolimuosius Karibus.

Juodosios skruzdėlės – tikrai ne iš tų, kurie paliktų savo draugus nelaimėje. Greitai suorganizavę pagalbos būrį, vabzdžiai išsiruošia į tolimą kelionę, kad susigrąžintų savo ištikimąją draugę. Tuo tarpu į Karibus atvykusi boružėlė atsiduria visiškai kitokiame pasaulyje. Nuostabus oras, keisti ir nematyti gyvūnai bei už kiekvieno kampo slypintys pavojai. Taškuotajai herojei teks pasitelkti visą savo išmintį, gudrybę ir tvirtus sparnus, kad nepatektų į bėdą, kol jos draugai atvyks į pagalbą.

Antrasis pilnametražis filmas apie nuotaikingą vabzdžių gyvenimą „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, vasario 15 dieną.

Filmo anonsas: https://youtu.be/-ILN3OrZ9Y0

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą