TV laidos

Kėdainių Ledinio choro skandalas – Giulijos atstumto vyro kerštas?

„Dainuoti su Monika galėčiau nors ir dabar, bet su tuo kolektyvu išeiti į sceną ir vaidinti, kad nieko nebuvo, nesugebėčiau – per daug įskaudino“, – praėjus vos kelioms dienoms po šiuo metu žiūrimiausio pramoginio televizijos projekto Lietuvoje – „Chorų karai“ – kilusio skandalo TV3 laidai „Gyvenimas yra gražus“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. prisipažins dainininkė Giulija.

Žiniasklaidos dėmesys dėl projekto užkulisiuose kilusių nesutarimų tarp Kėdainių Ledinio choro ir jų generolių – Giulijos ir Monikos – nenuslūgsta. Giulija neslepia: choras, kurį ji su dukra šešias savaites sėkmingai vedė finalo link, privertė rinktis: arba projektas – arba Monika!

„Kokia normali moteris pasirinktų kitaip? Tikrai ne aš. Esu įžeidi ir atkakli, o jei dar kas užkabina mano vaiką, galiu padaryti bet ką!“ – jau šįvakar TV3 eteryje piktinsis dainininkė.

Kilusį skandalą Giulija norėtų kuo greičiau pamiršti, tačiau su TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjais dainininkė buvo itin atvira: „Juk galėjo viskas baigtis kitaip. Tie patys žmonės, kurie prieš televizijos kameras aiškino, kad išsiskyrėme taikiai, vos prieš kelias dienas siūlė atsisakyti chormeisterio Algirdo Viesulo ir projekte dalyvauti su manimi. Tąkart nesutikau – man sąžinė nebūtų leidusi išvaryti žmogų, kurį pati pasikviečiau. O vėliau paaiškėjo, kad ir jis buvo intrigų iniciatorius!“

Tiesa, toks chormeisterio elgesys visiškai nenustebino nei pačios Giulijos, nei A. Viesulą seniai pažįstančių scenos senbuvių. Pasirodo, daugelis jų puikiai prisimena laikus, kai Algirdas nesugebėdavo nuo aplinkinių nuslėpti savo simpatijų pietietiško kraujo turinčiai gražuolei. Gal tai – atstumto vyro kerštas?

Kas iš tikrųjų išdavė Giuliją? Itin atviras dainininkės interviu – jau šįvakar 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ tik per TV3!

„Gyvenimas yra gražus“ pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą