Sportas

Kam nederėtų vartoti papildų sportui?

Turbūt dažnas žmogus, kuris užsiima fizinio krūvio veikla arba tiesiog mėgsta stebėti sporto varžybas, yra išgirdęs sąvoką papildai sportui. Daugeliui ši sąvoka yra pažįstama iki skausmo. Šių produktų reikšmė yra svarbi, nes jie papildomų organizmą trūkstamomis medžiagomis, kurios yra išeikvojamos sporto metu. Vis dėlto, ne visiems yra reikalingos šios papildomos medžiagos. Sportuojantys šiame straipsnyje mėgins išsiaiškinti, kokiems žmonėms nederėtų vartoti papildų.

Pirmiausiai, maisto papildai – tai tarsi maisto pakaitalas, kuris yra pagamintas pramoniniu būdu. Tokie pagaminti produktai savo medžiagoje turi tokių naudingų medžiagų, kaip ir maistas, taip pat pasižymi greitesniu įsisavinimu, kadangi dažniausiai šie produktai jau būna „apvirškinti“ ir paruošti greitam suvartojimui. Produktai sportui gali pagreitinti atsistatymą, kaip tą daro proteino milteliai ir BCAA (šakotosios grandinės aminorūgštys). Taip pat papildai gali pakelti energijos lygį, kaip tą daro prieštreniruotiniai skatintojai, kurių sudėtyje yra kofeino, dar gali padėti surinkti didesnį kalorijų, angliavandenių, baltymų ar riebalų kiekį, ką ir duoda gainerio papildai. Na, dar derėtų nepamiršti ir kreatino, kuris gali pagerinti maisto medžiagų įsisavinimą bei padėti priaugti kūno masės.

Tad kam nederėtų vartoti minėtų produktų sportui? Pirmiausiai, nerekomenduojame jų vartoti nepilnamečiams asmenims. Šiais laikais ypač daug jaunų žmonių dega nekantrumu kuo greičiau išbandyti papildus, nes mano, kad tai yra visiškas stebuklas, kuris ypač pakeis jų kūną. Dėl to, tokie žmonės nuvertina maistą ir nenori tinkamai maitintis. Juk išgerti skanų proteino kokteilį tampa lengviau ir paprasčiau, o įsivaizduojama, kad jo efektas dvigubai geresnis nei, tarkime, suvalgyti vištienos mėsos. Tačiau tai tėra mitas, nes maistas visuomet yra pranašesnis už maisto papildus, o tai jau net ir užkoduota apie šių dalykų pavadinimuose, tereikia įsiklausyti. Siūlome sulaukti pilnametystės, o tik tuomet mąstyti apie maisto papildų vartojimą, nes tam liks dar daugybė laiko gyvenime.

Sportuojantys dar mano, kad tikrai nederėtų vartoti minėtų produktų tiems, kas net nesportuoja. Žinome daug pavyzdžių, kai nesportuojančios merginos naudoja riebalų degintoją, proteiną ar kitus produktus, nes mano, kad tai padės jums progresuoti tiesiog gulint ant lovos ir net nesportuojant! Tai yra didelė klaida, kuri gali privesti organizmą prie įvairių sutrikimų, tad nedarykime taip.

Apibendrinant, norime pabrėžti, kad maisto papildai yra svarbi sporto dalis. Taip, sporto, o ne gulėjimo ant lovos dalis, vengiant fizinio krūvio. Manome, kad pirmiausiai reikia intensyviai sportuoti ir būti pilnamečiu asmeniu, kad pradėti mėgautis šių papildų teikiama nauda.

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Parašykite komentarą