Horoskopai

Ką vestuvių proga dovanoti tam tikrų zodiako ženklų atstovams?

Ne vienam kyla idėja dovanėles jauniesiems rinkti atsižvelgiant į jų zodiako ženklą. Idėja ne iš prastųjų, taigi kviečiame patyrinėti, kaip kurio ženklo atstovus pamaloninti.

Moteriškos lyties avino ženklo atstovės – labai praktiškos ir žinančios ko nori asmenybės, tad tikėtina, kad jos vestuvių svečiams gali net pateikti sąrašiukus, ką norėtų gauti dovanų. Avinukės yra gana valdingos, tad tikėtina, kad dovanų sąrašą jos parengs vienos, nė nepasitarusios su savo antrąja puse. Jei tokio sąrašiuko negavote, žinokite, kad avinams labai tinka praktiškos, namų ūkyje pritaikomos dovanos, o moterys avinės yra labai geros šeimininkės.

Jautukėms labiausiai patiksiančios vestuvių dovanos – skirtos namų ūkiui pagerinti, tad galima dovanoti ir servizą, ir kokybišką virtuvės įrangą, ir baldus. Beje, tai vienas iš praktiškiausių zodiako ženklų, taigi padovanoję kažką beprotiško, galite likti nesuprasti.

Dvyniai nėra praktiškas zodiako ženklas, taigi ne tik jų vestuvės, bet ir vestuvinių dovanų sąrašas gali būti kiek nutolęs nuo realybės. Pažvelgę į sąrašą, galite net pamanyti „kur jie kiš tiek nenaudingų daiktų?“. Visgi dovanų sąrašas gali ir neegzistuoti, nes dvyniams tinkama dovana – įprastas vokelis su kupiūromis.

Vėžiai mėgsta kažką kolekcionuoti, tačiau yra ir romantikai – į tai atsižvelgiant jų bus parenkama ir visa vestuvių atributika. Vėžių vestuvių dovanų sąrašas bus ir praktiškas, ir romantiškas, o gavę nepraktiškų dovanų vėžiai tikriausiai net nusimins ir pagalvos, kad svečiai juos pažįsta per mažai.

Liūtai – mėgstantis prabangą ženklas, tad nereikėtų stebėtis, kad jūsų bus paprašyta vestuvinių dovanų iš brangių prekių parduotuvės. Liūtės mėgsta ir dovanoti, ir gauti brangias dovanas. Visa laimė, kad keli svečiai galės susidėti ir nupirkti taip liūtų trokštamą daiktą.

Mergelės laikomos „tiksliukėmis“ ir pedantėmis, taigi joms patinka ir naudingos dovanos, kurias namų ūkyje paprasta pritaikyti. Džiugu tai, kad mergelė įvertins taupiuosius ir jai patiks bet kokios, net ir nedidelės vertės dovana. Be to, šio zodiako atstovams patiks viskas, kas susiję su kelionėmis – įvairūs albumai, kelionių vadovai, fotoaparatai ir kt.

Svarstyklės – grožio vergės, grožį jos vertina labiau negu praktiškumą. Svarstyklėms labai sunku apsispręsti, jos gali valandų valandas rinktis iš dviejų variantų, tad dar geriau, jei svarstyklėms kažkas padės sudaryti dovanų sąrašiuką arba jos dovanai sulauks įprastų vokelių.

Skorpionės – labai prietaringo zodiako ženklo atstovės, taigi jų vestuvių dovanų sąraše nerasite nei servizų, nei virtuvės prietaisų. Šio ženklo atstovės visame kame neretai įžvelgia klastą, tad, bijodamos gauti prastesnės kokybės, ne su meile rinktų ir ne nuoširdžiai dovanojamų dovanų, verčiau prašys vokelių ar dovanų čekių.

Šauliai tikrai parengs netradicinį dovanų sąrašą, nes jiems patinka prabangūs, dažnai nepraktiški, tačiau įspūdingi daiktai. Užuot šauliams dovanojus bet ką, verčiau rinktis prabangiai dekoruotą vokelį – šį neoriginalumo proveržį šaulio ženklo atstovės tikrai supras ir pateisins.

Ožiaragiai taip pat mėgsta kokybę ir dažnai yra pastovūs, tad jų pasirinktos vestuvių dovanos gali būti iš vieno prekės ženklo (nebūtinai prabangaus) parduotuvės. Geriausia, jei dovana bus ir praktiška, ir madinga, ir stilinga.

Vestuvės vandeniams – būdas pademonstruoti savo išmonę, taigi dovanų sąraše tikrai bus originalių ir išskirtinių pageidavimų. Vandeniai labai domisi technika, tačiau ir toji technika – mini grotuvas, fotoaparatas ar maisto trintuvas – turi pasižymėti funkcionalumu, dizainu ar bent kaina.

Žuvims materialios savybės – ne pirmoje vietoje, tad ir dovanėlių sąrašas bus gana kuklus ar dvasingas. Joms patinka mielos smulkmenos ir romantiški namų reikmenys, tad neprašausite, jei vestuvėms padovanosite paveikslus, nuotraukų rėmelius ar gražius albumus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą