TV serialai

Išbandymas „Moterys meluoja geriau“ aktorei – užvožti kolegai

Aktorė Lina Budzeikaitė, sukūrusi daugybę vaidmenų teatre ir televizijoje, šiuo metu filmuojasi jau aštuntą sezoną kuriamame, kultiniame lietuviškame seriale „Moterys meluoja geriau“. Čia ji vaidina iš pažiūros gležną, trapią moterį, tačiau jos herojė Glorija – visiška priešingybė šios išorei. Filmuojantis aktorei ne kartą teko įrodyti, kad ji gali apsiginti net nuo apiplėšti ją norinčių tipų.

„Tokia naktinė scena buvo filmuojama, kai Glorija vakare ateina prie bankomato išsiimti pinigų. Tuo metu ją iš automobilio stebi du vyrai, kurie pasiviję heroję iki tarpuvartės nori atimti visus pinigus. Glorija ir avi aukštakulnius, tačiau ji – buvusi sportininkė ir tuos du vyrukus sudoroja lengvai“, – apie pirmą kartą, kai filmuojantis teko grumtis su vyrais, pasakoja L. Budzeikaitė.

Tiesa, kaip sako pati aktorė, ši scena jai nebuvo sudėtinga ir nereikalavo didelio pasiruošimo. Iš tiesų, didžiausias muštynių efektas buvo sukeliamas pasitelkus televizijos magijos įrankius – garsus ir specialiuosius efektus.

Aktorei tikru iššūkiu tapo scena, kurioje ji savo kolegai, aktoriui Vaidui Jočiui turėjo kaip reikiant smogti buteliu per galvą. „Aš pati išsigandau jau vien dėl to, kad apskritai reikia trenkti žmogui į galvą. Tai nėra lengva“, – prisipažįsta aktorė.

„Butelis buvo pagamintas iš cukraus. Nors jis atrodė kaip tikras šampano butelis, iš tiesų buvo daug lengvesnis. Žinoma, dužo taip, kad šukės lėkė į visas puses. Iš pradžių mes repetavome su plastmasiniu buteliu, tai mano scenos partneriui galvą nuo jo skaudėjo daug labiau, nei gavus su specialiu cukriniu“, – atskleidžia moteris.

Seniai televizijos ekrane matyta aktorė L. Budzeikaitė sako, kad „Moterys meluoja geriau“ jai atrodo puikus lietuvių kūrinys, kiekvienam sezone vis labiau tobulėjantis.

„Šis serialas filmuojamas jau aštuntą sezoną ir man pačiai atrodo be galo pasikeitęs. Net ir žanro prasme. Dabar čia atsirado detektyvo elementų. Pirmuose sezonuose moterys atrodė silpnos, gležnos būtybės, o dabar moterys, su Galina priešakyje, tai ohoho! Dabar serialą būtų galima pervadinti į „Moterys kovoja geriau““, – juokdamasi sakė aktorė.

Įtraukiantis, humoro ir dramų nestokojantis serialas „Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą