TV serialai

Iš Anglijos į Lietuvą jaunas emigrantas atskubės dėl išsvajoto vaidmens televizijos seriale

Jau aštuntą sezoną kuriamo, itin populiaraus TV3 televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ žiūrovai visą mėnesį patys demonstravo savo aktorinius sugebėjimus – jie rungėsi dėl galimybės nusifilmuoti kultiniame seriale. Rugsėjo pabaigoje paskelbtas konkursas „Tapk „Moterys meluoja geriau“ žvaigžde“ sulaukė didžiulio internautų dėmesio, o šiandien atskleistas nugalėtojas: tai devyniolikmetis Aivaras Endriekus iš Tauragės.

Visi norintys gauti vaidmenį seriale „Moterys meluoja geriau“ turėjo suvaidinti ir nufilmuoti vieną iš siūlomų personažų: įsimylėjusį, piktą arba flirtuojantį žmogų. Gautus filmukus konkurso organizatoriai viešino TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.
Aktoriais norintys tapti konkurso dalyviai išradingai stengėsi atlikti užduotį: vyrai persirenginėjo moterimis, dažnas savo filmukuose naudojo serialo „Moterys meluoja geriau“ garso takelyje skambančias dainas.
Tarp konkurso dalyvių buvo ir šiuo metu Londone bei Dubline gyvenančių lietuvių. Jie žadėjo mielai grįžti į Lietuvą dėl galimybės nusifilmuoti seriale.
Konkurso dalyvių filmukai sulaukė didelio atgarsio internete. Kiekvienas filmukas buvo pakomentuotas kone po 100 kartų, jais buvo gausiai dalinamasi, o buvo ir tokių, kurie sulaukė daugiau nei 3500 nykščių į viršų – „patinka“ paspaudimų.
TV3 serialą „Moterys meluoja geriau“ kuriančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ atstovai nugalėtoją rinko iš penkių daugiausiai „patinka“ sulaukusių konkurso dalyvių. Po ilgų diskusijų buvo išrinktas geriausias, juokingiausias ir šmaikščiausias filmukas. Nugalėtoju tapo A. Endriekus iš Tauragės. Jauno vaikino filmukas sulaukė net 1065 „patinka“ paspaudimų ir daugybės jį palaikančių komentarų.
Vaidindamas filmuke jaunas vaikinas nepabijojo persirengti moterimi. Aivaras suvaidino situaciją, kai vaikinas, žerdamas komplimentus, bando užkariauti merginos širdį. Jis sugebėjo įsijausti ir į moterišką, ir į vyrišką amplua.

„Negaliu nustovėti vietoje. Jaučiuosi labai gerai ir esu nustebęs, nes tikrai nesitikėjau laimėti. Tačiau sulaukiau didelio draugų palaikymo“, – išgirdęs naujieną sakė šiuo metu užsienyje gyvenantis vaikinas.

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Aivaras pasakoja, kad jo svajonė buvo studijuoti aktorystę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tačiau koją jam pakišo neišlaikytas lietuvių kalbos egzaminas. Todėl šiemet baigęs mokyklą jis išvyko užsidirbti į Angliją. Aivaras tikina, kad padirbėjęs ir labiau pramokęs anglų kalbą, aktoriaus karjeros bandys siekti ir svetur.

Paklaustas, ar galės grįžti į Lietuvą ir tapti kviestine serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigžde, Aivaras tikino, kad tikrai nepraleis tokios progos: „Būtinai grįšiu nusifilmuoti šiame seriale, nes tai ir buvo mano svajonė – suvaidinti lietuviškame kine arba seriale“.

Kaip drąsiam jaunuoliui seksis vaidinti, TV3 žiūrovai išvys naujausiose įtraukiančio ir humoro nestokojančio serialo „Moterys meluoja geriau“ serijose pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val.
„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą