TV serialai

Inga Norkutė: „Jeigu esi talentingas, ir įdėsi daug darbo – visada atrasi savo žiūrovą, kuris tave mylės ir dievins.“

Jau nuo rugsėjo 18 dienos į TV3 ekranus sugrįžta kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“, džiuginsiantis žiūrovus jau vienuoliktu savo sezonu. Režisierius ir aktorius Andrius Žiūrauskas pažadėjo, kad šiame sezone tikrai netrūks naujų herojų bei jau gerai pažįstamų veidų, persipynusių kuriozinių gyvenimo vingių. Kuriant 11 „Moterys meluoja geriau” sezoną, visa kūrybinė komanda stebėjo pagrindinių herojų – Medos ir Robertėlio – gyvenimo pasikeitimus ir netikėtumų kupinas situacijas. O prie serialo prisijungus naujiems aktoriams, „Moterys meluoja geriau“ įgavo dar spalvingesnę scenarijaus ekranizaciją.
Vienas įsimintiniausių naujų serialo veidų – Medos brolis Kęstutis (aktorius Jonas Gricius), kurio gyvenimas nustebins net ir visko mačiusius žiūrovus: po 27 metų išgulėtų komoje, Kęstutis mokosi gyventi iš naujo: susipažįsta su visiškai pasikeitusiu miestu, atranda naujas technologijas, ir žinoma ieško pramogų. O kas, jei ne geriausias Kęstučio draugas Robertėlis, padės įsilieti į šiuolaikinio gyvenimo ritmą!
Serialo kūrėjų bei aktorių komanda jau senai yra tapę lyg viena šeima, kurios narių gausumą žino visa Lietuva. Todėl naujų herojų pasirodymas visada gerokai praturtina ir pralinksmina ne vien serialo gerbėjus bei žiūrovus, bet ir pačią kūrybinę komandą.
Startavus naujam, jau 25 – tam TV3 sezonui, rugsėjo vakaro eterį serialas „Moterys meluoja geriau“ užpildys juoku bei žiūrovui gerai pažįstamais kviestiniais aktoriais, kurie darniai įsilieję į komiškas scenas džiugins TV3 žiūrovą jau 11 sezoną.
Pakalbinti serialo aktoriai neslėpė, kad prasidėjus naujam TV sezonui, nejučia ir patys prisimena, kaip atėjo į didžiąją aktorystę ir koks buvo jų kelias siekiant profesinių aukštumų. Aktorius Jonas Gricius (seriale vaidinantis Kęstutį) prisiminė, kad nuo mažens svajojo būti…. Saboniu. Tačiau šeimos išeitomis pėdomis sekant (senelis – žinomas operatorius – Jonas Gricius, tėvas- Augustinas Gricius – režisierius) jis pasirinko aktoriaus specialybę, kuri jam leido sukurti ne vieną įsimintiną vaidmenį televizijos ekrane. O būtent į aktorystės meno studijas Joną pašaukė pranašiškas sapnas, kuriame maestro Vladas Bagdonas pasufleravo, kad reikia rinktis būtent aktoriaus duoną.
Inga Norkute teigia, kad jai visada patiko aktorės darbas, kuris leidžia išreikšti save ir kartu atima tikrai nemažai jėgų. Aktorė prasitarė, kad jau nuo vaikystės tikėjusi, kad taps aktore. „Į pirmąją teatro sceną atvedė mama dar Klaipėdoje. Tai manau ir tapo mano sėkmingos karjeros pradžia“, – šypsojosi aktorė. Inga ne tik puiki tiek teatro, tiek kino scenos aktorė, bet taip pat ir pedagogė, įvairių televizijos projektų dalyvė bei vedėja. Aktorė neįsivaizduoja savo gyvenime kitos veiklos, kuri leistų taip save realizuoti ir leisti jaustis laiminga. „Jeigu esi talentingas, ir įdėsi daug darbo – visada atrasi savo žiūrovą, kuris tave mylės ir dievins.“
Atėjus rugsėjui, nieko nėra geriau, kaip su karštos arbatos puodeliu prisėsti prie TV ekrano ir įsijungti savo mylimą laidą ar serialą. Todėl šių metų TV3 sezonas stebins netikėtais sprendimais, derindami kūrybingumą bei klasiką.
„Moterys meluoja geriau“ – jau nuo rugsėjo 18 d.! Pirmadieniais – ketvirtadieniais nauju laiku – 20.30 val. tik TV3 eteryje!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą