Aktorius Gintaras Mikalauskas nenorėtų gyventi šalia teistumą turėjusio žmogaus, nes galvotų, jog kaimynas bet kada gali įsilaužti į jo namus.
Pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ tąkart liejosi atviri ir žinomų šalies žmonių, ir iš įkalinimo įstaigų išėjusių vyrų pasakojimai. Ar tikrai už spygliuotos tvoros oras gaivesnis?!
„Sėdėdamas lauki tos laisvės, dieve mano, kaip lauki. Tačiau jos įkvėpęs, nežinai, kas darosi, nes tu laisvėje nemoki gyvent“, – kalbėjo nežinomu panoręs likti Žilvinas.
Kitas laidos dalyvis Laimutis Kondratas už grotų praleido du dešimtmečius.
„Buvau įsidarbinęs, bet kažkaip susidėjau su senais draugais ir paleidau gyvenimą iš rankų. O šiaip, nemeluosiu – gyvenimo sąlygos kalėjime yra nerealios“, – prisipažino L.Kondratas.
Buvęs grupės „Patruliai“ narys atlikėjas Milgedas Aleksandravičius teistas už reketą ir piktnaudžiavimą tarnyba. Laidos vedėja atlikėjo paklausė, ar skyryboms su žmona jo teistumas įtakos turėjo?
„Aš neatsakinėsiu į šitą klausimą“, – nebuvo linkęs atvirauti M.Aleksandravičius.
Ar iš tikrųjų pasėdėjus įkalinimo įstaigoje gyvenimas baigiasi?
Visi atsakymai ir atviros buvusių kalinių išpažintys antradienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.
