Sportas

Geriausi planetos dviratininkai grįžta į Ispaniją – prasideda kvapą gniaužianti „La Vuelta“

Šį šeštadienį, rugpjūčio 26 d., startuoja 78-osios vyrų dviračių lenktynės „Vuelta a España“. Tris savaites vyksiančios „Grand Tour“ serijos lenktynės startuos Barselonoje ir finišuos rugsėjo 17 d. Ispanijos sostinėje Madride, o dalis maršruto drieksis Andoros bei Prancūzijos keliais. Karščiausias varžybas Lietuvoje žiūrovai galės stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje.

Gerbėjai išvys net 73 valandų trukmės transliacijas iš visų varžybų etapų. Jas stebėti padės tris kartus „La Vuelta“ nugalėtojas Alberto Contador ir buvęs pasaulio čempionas Philippas Gilbertas.

Lenktynėse dalyvaus vieni geriausių pasaulio dviratininkų, tarp kurių – danas Jonas Vingegaardas (du kartus nugalėjęs „Tour de France“), jo komandos draugas, tris kartus čia Ispanijoje jau triumfavęs Primožas Rogličius iš Slovėnijos, praėjusių metų „La Vuelta“ čempiono vardą ginantis Remco Evenepoelis iš Belgijos ir „Grand Tour“ serijos lenktynių nugalėtojai britai Geraintas Thomasas (šių metų antros vietos laimėtojas „Giro d’Italia“) ir Tao Geoghegan Hartas bei ekvadorietis Ričardas Antonijus Karapasas, kurie varžysis dėl raudonųjų marškinėlių ir čempiono vardo.

„Kiek anksčiau mūsų transliuotas „Tour de France“ dviračių maratonas sumušė transliacijų ir žiūrovų įsitraukimo rekordus. Jaučiame, kad susidomėjimas aukščiausios klasės pasaulio dviračių sportu tik auga. Todėl tęsiame šių metų tradiciją priartinti žiūrovus prie kovos dėl geriausiųjų vardo. Nekantraujame pamatyti ir parodyti, kuo baigsis šių metų „Grand Tour“ sezonas, kuris finišuos su „La Vuelta“ lenktynėmis“, – sako vyresnysis „Warner Bros. Discovery“ viceprezidentas turiniui ir gamybai Scott Young.

Ispanijoje vykstančios „La Vuelta“ dviračių lenktynės garsėja dėl savo labiausiai klaidų neatleidžiančių ir kvapą gniaužiančių etapų, nuolat besikeičiančios trasos, kurioje palūžta net stipriausi atletai, kovojantys dėl geidžiamiausių raudonųjų marškinėlių. Šiemet lenktynės startuos rugpjūčio 26 d. Barselonoje ir finišuos rugsėjo 17 d. Madride. Dalyviai per šį laiką įveiks daugiau nei 3,1 tūkst. kilometrų, sudarytų iš sprinto, laiko išbandymų ir kalnuotų vietovių.

Kiekvieną varžybų akimirką žiūrovai galės stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją ir „MEGOGO“, taip pat „Eurosport“ kanalais per „Telia Play“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „Max“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą