Sportas

Futbolo superžvaigždė Erlingas Haalandas ir „Viaplay“ pradėjo kelias rinkas apimančią partnerystę

Iš Norvegijos kilusi „Manchester City“ futbolo komandos superžvaigždė, puolėjas Erlingas Haalandas kartu su srautinės transliacijos platforma „Viaplay“ sutarė dėl ilgalaikės, įvairias rinkas apimančios partnerystės. Vienas karščiausių pasaulio futbolo talentų, 22-ejų E. Haalandas vaidins išskirtiniame dokumentiniame filme, kuris „Viaplay“ žiūrovams suteiks nepakartojamų įžvalgų tiek apie jo beprotišką karjerą, tiek apie atidžiai saugomą asmeninį gyvenimą.  

E. Haalandas taip pat taps „Viaplay“ ambasadoriumi devyniose Europos šalyse, kuriose „Viaplay“ turi teises į „Premier“ lygos varžybų transliavimą. 

Dėka precedento neturinčios prieigos prie žaidėjo ir jo vadovų komandos, „Viaplay“ kūrinys „Haaland – The Big Decision“ žiūrovams papasakos apie E. Haalando gyvenimą visą 2022 m. pavasarį, prieš jam pasirašant sutartį su „Machester City“ futbolo klubu už 60 milijonų eurų, kai jo savo komandoje siekė visi pagrindiniai Europos klubai.  

Be E. Haalando, prie „Viaplay“ komandos prisijungs ir Alfie Haalandas, buvusi „Premier“ lygos žvaigždė, 1993–2001 m. sužaidęs daugiau nei 180 varžybose „Nottingham Forest“, „Leeds United“ ir „Manchester City“ klubuose. Jis prisijungs prie „Viaplay“ ir „Premier“ lygos transliacijų kaip ekspertas ir analitikas.  

„Viaplay“ turi teises į „Premier“ lygos varžybų transliavimą Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Nyderlanduose, jos galioja iki 2028 metų.

„Visą gyvenimą stebėjau ir palaikiau anglišką futbolą. Tai, kad dabar galiu žaisti „Premier“ lygoje, yra svajonės išsipildymas. Nekantriai laukiu prisijungti prie „Premier“ lygos transliuotojų „Viaplay“ kaip ambasadorius. Esu tikras, kad kartu praleisime daug smagių metų“, – pasakojo Erlingas Haalandas. 

 „E. Haalandas ir „Viaplay“ puikiai papildo vienas kitą. Kaip rodo mūsų partnerystė su naujausia „Premier“ lygos superžvaigžde ir „Formulė 1“ žaidėju Maxu Verstappenu, „Viaplay“ kiekvieną savaitę ne tik rodo sporto žvaigždes, tačiau gerbėjus priartina prie jų arčiau, nei bet kas kitas“, – teigė Andersas Jensenas, „Viaplay“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius.

 „Sprogus Erlingo debiutas yra tik žvilgsnis į tai, kas laukia ateityje. „Viaplay“ yra „Premier“ lygos namai devyniose šalyse, o rėmėjai visur nori sekti kiekvieną naujojo „Manchester City“ komandos, devinto numerio žaidėjo žingsnį. Dokumentiniai filmai apie sportą yra viena iš sparčiausiai augančių „Viaplay“ turinio sričių, todėl tikimės bendradarbiauti su Erlingu, kad padėtume pasidalinti jo neįtikėtina istorija“, – pasakojo Peteris Nørrelundas, „Viaplay“ grupės vyriausiasis sporto vadovas.

Sausio mėnesį „Viaplay“ paskelbė apie partnerystę su „Formulė 1“ pasaulio vairuotojų čempionu Maxu Verstappenu, o pirmasis kūrinys „Verstappen – Lion Unleashed“ pasirodys kovo 1 d. M. Verstappenas taip pat yra „Viaplay“ ambasadorius rinkose, kuriose „Viaplay“ turi teises į „Formulė 1“ transliacijas.

Pranešimą paskelbė: Inga Vaitkevičiūtė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą