Sportas

D. Nausėdienė iš Prezidentūros išlydėjo Jaunimo olimpinio festivalio dalyvius

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį iš Prezidentūros išlydėjo šių metų vasaros Europos jaunimo olimpinio festivalio dalyvius, įteikė jiems simbolinę Lietuvos trispalvę.

D. Nausėdienė palydėtuvėse sportininkams linkėjo ne tik garbingai atstovauti Lietuvai Slovakijos Banska Bistricos mieste vyksiančiame festivalyje, bet ir siekti kvapą gniaužiančių aukštumų, ateityje – garbingo Lietuvos olimpiečio vardo.

„Visi nemažai paaukojote, kad galėtumėte atsidurti prie vieno svarbiausių gyvenimo startų. Tegul Jūsų pasirinktas kelias Jus sustiprina, o galimybė varžytis su geriausiais bendraamžiais iš visos Europos – įkvepia siekti kvapą gniaužiančių aukštumų. Visada ir visur stenkitės būti pavyzdžiu Lietuvos vaikams ir jaunuoliams. Savo pergalėmis sporto aikštelėse ir už jų ribų rodykite, kaip svarbu judėti, mankštintis, nepaliaujamai tobulinti kūną ir sielą“, – sakė D. Nausėdienė.

Pasak pirmosios ponios, kiekvienas iš Jaunimo olimpinio festivalio sportininkų jau gali pasigirti pasiekimais savo pasirinktoje sporto šakoje, tad būsimi sportiniai rezultatai priklausys tik nuo pačių sportininkų ryžto ir užsispyrimo.

D. Nausėdienė renginio metu įteikė simbolinę trispalvę krepšininkui Dovydui Buikai, kuris vėliavą neš festivalio atidarymo eisenoje.

Šis Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis vyksta jau 16 kartą. Lietuvai jame atstovaus 55 sportininkai, kurie varžysis aštuoniose (krepšinis, badmintonas, tenisas, lengvoji atletika, dziudo, dviračių sportas, plaukimas, gimnastika) sporto šakose.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą