Sportas

„Betsafe–LKL“ krepšininkai šiemet planuoja išgerti 100 tūkstančių litrų „Vytauto“

„Betsafe–LKL“ krepšininkai ateinantį sezoną vėl gers natūralų mineralinį vandenį „Vytautas“. Lietuvos krepšinio lyga susigrąžino ilgametį partnerį.

Ateinantį sezoną „Betsafe–LKL“ komandos suvartos beveik 100 tūkst. litrų „Vytauto“. Kad gautų pakankamai aktyviųjų mineralų, kiekvienas lygos krepšininkas per sezoną išgers po daugiau nei 800 litrų vandens.

„Esame labai patenkinti susigrąžinę vieną seniausių savo partnerių, – sako Romualdas Brazauskas, LKL generalinis direktorius. – Krepšininkai vertina „Vytautą“ kaip kokybišką vandenį su natūraliais aktyviaisiais mineralais, padedančiais atsigauti po alinančių treniruočių ar varžybų. Atnaujintas bendradarbiavimas su „Vytautu“ – ženklas, kad abi pusės mato viena kitą kaip stiprius partnerius.“

Turėdami dvi treniruotes per dieną, krepšininkai išgeria 3-4 litrus vandens vien sportuodami.

Pasak Kauno „Žalgirio“ gydytojo Vytauto Kailiaus, išlaikyti skysčių – druskų balansą organizme – būtinybė krepšininkui, norinčiam išlikti sveikam ir optimaliai pasirengti rungtynėms.

„Vanduo yra labai svarbus kiekvienam žmogui, o profesionaliai sportuojančiam yra būtinybė. „Vytauto“ sudėtyje yra aktyviųjų mineralų, kurių kasdien reikia ne tik krepšininkams. Vanduo padeda į kūną grąžinti mineralus, prarastus fizinio krūvio metu. Beprakaituojant jie išeina, o geriant didelės mineralizacijos vandenį su magniu, natriu, kalciu ir kitais aktyviaisiais mineralais – sugrįžta“, – sakė Lietuvos čempionų komandą prižiūrintis specialistas.

Mineralinį vandenį „Vytautas“ gaminančios bendrovės „Birštono mineraliniai vandenys“ valdybos pirmininkas Norbertas Pranckus teigia, kad pasirašydama sutartį su Lietuvos krepšinio lyga įmonė vienu žingsniu prisidės prie visų dešimties stipriausių Lietuvos klubų.

„Krepšinį remiame nuolatos. Daugelį metų remiame „Žalgirį“, šiuo metu ir Lietuvos krepšinio federaciją bei Lietuvos krepšinio rinktinę. „Vytautą“ drąsiai galiu vadinti krepšinio vandeniu – jis neatsiejamas nuo aktyvaus gyvenimo būdo ir to, kuo didžiuojasi Lietuva“, – teigia „Birštono mineralinių vandenų“ vadovas.

„Birštono mineraliniai vandenys“ skiria itin didelį dėmesį sporto ir kultūros vystymui.

Pranešimą paskelbė: Deiminta Noreikienė, UAB „Birštono mineraliniai vandenys” ir KO

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą