Kino filmai

Atkeliauja šiurpiausia „Išvarymo“ serijos dalis – „Vienuolė“: keisti dalykai dėjosi net išjungus kameras

2013 metais kino teatruose pasirodęs „Išvarymas“ tapo vienos žiūrimiausių visų laikų siaubo filmų serijos pradžia. Po jo sekė ne mažiau sėkmingos juostos „Išvarymas 2“, „Anabelė“ ir „Anabelė 2“. Jau šį savaitgalį kino teatrus pasieksianti „Vienuolė“ – tamsiausia šios istorijos dalis, susipažindinsianti su dar vienos epizodinės „Išvarymo 2“ herojės – prakeiktosios vienuolės – istorija. Tačiau šiurpą kelia ne tik pats filmas, bet ir mįslingi nutikimai, įvyke filmavimų metu.

Aktorius Jonas Bloquet prieš premjerą atskleidė, jog jis iki šiol sapnuoja košmarus, mat jį stipriai išgąsdino netikėtas įvykis: „Filmavome sceną Rumunijoje, vaizdai buvo neužmirštami, tačiau vienoje abatijoje buvo galima jausti mirtį. Negaliu to paaiškinti logiškai ir įtikinamai, tačiau atrodė, kad ji visai šalia. Vėliau, kai darbai vyko prie pilies Transilvanijoje, prie filmavimo aikštelės netikėtai pasirodė rumunų kunigas ir ėmė melstis. Niekas jo nepažinojo, todėl labai išsigandome. Iki šiol taip ir neišsiaiškinome, kaip tai įvyko ir ką jis norėjo tuo pasakyti ar parodyti“.

Būtina paminėti dar ir tai, jog trumpa, 5 sekundes trukusi, filmo reklama buvo pašalinta iš „YouTube“ puslapio, nes žiūrovai ėmė skųstis, neva ji per baisi ir netinkama plačiai auditorijai.

Siaubo trileris „Vienuolė“ pasakos apie tragediją, kuri įvyksta atokiame Rumunijos vienuolyne. Ten nusižudo jauna vienuolė. Ištirti šio įvykio Vatikanas pasiunčia tėvą Burką (aktorius Demianas Bichiras) ir jauną novicę, seserį Ireną (akt. Taissa Farmiga). Pastaroji jau visai netrukus turi duoti finalinius įžadus ir tapti vienuole, tuo tarpu tėvas Burkas iki šiol kovoja su savo tamsios praeities paliktais sielos randais.

Ėmęsi gilintis į jaunosios vienuolės savižudybę, tėvas Burkas ir sesuo Irena netrukus atskleidžia kruopščiai saugomą vienuolyno paslaptį. Į šventą vietą įsisukę demoniškos jėgos nesirengia lengvai pasiduoti. Tarp tamsių vienuolyno sienų ima dėtis vis kraupesni įvykiai ir sulig kiekviena diena įsigali vis didesnis siaubas. Vienuolynas tampa makabriška kovos tarp gyvųjų ir prakeiktųjų kovos arena, o grėsmė iškyla ne tik tėvo Burko ir sesers Irenos sveikam protui bei tikėjimui, bet ir jų gyvybėms.

Šiurpi ir ilgam atmintyje išliksianti siaubo istorija „Vienuolė“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, rugsėjo 7 dieną.

Filmo anonsas: https://youtu.be/wmUvCcYCjwE

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą