Rugsėjo 14-ąją įvykusios „Kaunas Night Ride 2012“ – vienos ekstremaliausių dviračių varžybų: čia dviratininkai maksimaliu greičiu leidžiasi nuo kalno, įveikdami įvairius posūkius ir kliūtis. Adrenalino kiekį kraujyje padidina ir tai, jog varžybos vyksta naktį – dviratininkai laviruoja mažai apšviestomis trasomis, tačiau dėl to net nemano sulėtinti. Išskirtinis pasakojimas apie nutrūktgalvius sportininkus iš kvapą gniaužiančio renginio TV6 televizijos žiūrovų laukia jau šį sekmadienį: aštrių pojūčių mėgėjas ir laidos „Adrenalinas“ vedėjas Gytis Šapranauskas prie ekranų kviečia rinktis 12.00 val.
Greituminis leidimasis nuo kalno dviračiais, downhill, – toks sportas, kuris klaidoms atlaidus tiek pat, kiek skeveldrinė mina. Pasibaigus pirmajam Lietuvos istorijoje šio sporto čempionatui, dalyviai skaičiuoja patirtas traumas: lūžęs dubens kaulas, keli raktikauliai, keli rankų ir kojų lūžiai, daugybė nuplėštų ar patemptų raiščių, keli sąmonės praradimai ir nesibaigiančios eilės prie traumatologo kabineto durų. Sportininkai pripažįsta, kad patirti traumų teko ir lyderiams, ir pradedantiesiems, o kai kuriems pasimatuoti gipsą reikėjo jau pirmąją čempionato dieną.
Pirmasis čempionato etapas vyko birželio pabaigoje, Liepkalnyje, antrasis – Aukštadvaryje. „Kaunas Night Ride 2012“ varžybos, kurias akylai stebėjo laidos „Adrenalinas“ komanda – paskutinis Lietuvos čempionato etapas. Čia daugiau nei pusšimtis dviratininkų kovojo dėl lemiamų taškų. Nors naktinės trasos – apšviestos, tamsių tarpsnių jose netrūksta. „Sportininkai privalo pasitelkti visus savo įgūdžius. Juk tamsoje lengva nepastebėti smulkių šaknų, akmenų, o posūkiuose nesimato net kur kokia kelio danga. Siekiant suvaldyti slystantį dviratį, belieka pasikliauti nuojauta. Kad ir kaip būtų, išties sunku patikėti, kokį greitį sugeba pasiekti šie dviratininkai“, – aiškina TV6 laidos kūrybinė grupė.
Kraują stingdantis reportažas – jau šį sekmadienį 12.00 val. vienintelėje Lietuvoje ekstremalaus sporto laidoje „Adrenalinas“ tik per TV6.
„Adrenalinas“ – sekmadieniais 12.00 val. tik per TV6!