Horoskopai

2020 metų horoskopas, horoskopai pagal gimimo datas

Avinas
Asmenybė. Jei gimėte po Avino ženklu, Jums niekuomet neprireiks klausti kelio – Jūs ne tik žinote, kur einate, bet ir kaip ten nusigauti. Jūs – lyderiai, iniciatoriai, mėgstantys riziką. Jūs žvelgiate plačiai, sprendimus priimate greitai, o detales paliekate kitiems. Aplinkiniams kartais atrodote stačiokai, apie pasekmes negalvojantys despotai, tačiau patys save laikote veikliais, energingais ir tiesiais žmonėmis.

Bruožai. Jums patinka greiti, sportiniai (pageidautina raudoni) automobiliai, bei atsitiktiniai, patogūs, judesių nevaržantys drabužiai. Jūsų namai apstatyti tvirtais, praktiškais, tačiau nebūtinai suderintais baldais. Mėgstami patiekalai – aštrūs ir aromatingi. Jumyse gyvenantis vaikas nesiliauja žavėtis žaislais, įrankiais, bei prietaisais. Kadangi esate veiksmo žmogus, Jums patinka gyvenimas mieste, tačiau retkarčiais norėdami pakeisti ritmą, galite išvykti į dykumą primenantį kraštą.

Meilė. Jei įsimylite tai beatodairiškai ir visiškai! Meilėje esate jautrūs ir dosnūs, tačiau Jūsų noras nuolat viską keisti gali privesti prie nekantrumo arba nuobodulio. Meilės santykiuose neišvengiate ginčų ir audrų, laimei, jas greitai pamirštate ir atleidžiate. Puikiai sutariate su Svarstyklėmis, vertinate Dvynių sąmojį. Ryšys su kitais ugnies ženklais, Liūtu ar Šauliu, bus aistringas, tačiau baigtis gali liepsnose.

Karjera. Venkite monotoniškų ir kruopštumo reikalaujančių darbų. Jūs pionierius, todėl dirbti turite ten, kur laukia nuotykiai, o gal ir pavojai. Avinai sėkmingi mokslininkai, kariai, sportininkai, aktoriai. Nepraleiskite progos padaryti revoliuciją – Jūs galite pakeisti pasaulį.

Jautis

Asmenybė. Turite pavydėtiną sugebėjimą pastoviai uždirbti pinigus. Tai puiku, nes taip pasiekiate gyvenimo tikslą – saugumą. Didelę reikšmę Jums turi nuosavybė. Save apsupate turtu, kad jaustumėtės saugiai ir parodytumėte, kas esate ir ko pasiekėte. Jūs metodiški, tvarkingi, stiprios valios, nuoširdūs ir be galo patikimi. Nemėgstate permainų. Turite savo aiškią nuomonę ir tvirtai jos laikotės.

Bruožai. Jūsų drabužiai aukštos kokybės ir, greičiausiai, pasiūti iš natūralių ir malonių audinių, pavyzdžiui, šilko ar kašmyro. Namai jaukūs, apstatyti minkštais baldais ir papuošti skoningais meno kūriniais. Daugelis Taurų – puikūs, mėgstantys staigmenas virėjai. Tiek valgio ruošimas, tiek ir valgymas Jums tolygus dvasiniams išgyvenimams. Jeigu užsiimate sodininkyste, greitai pastebėsite, kad Jūsų prižiūrimi augalai tampa vešlūs ir gyvybingi.

Meilė. Bendravimas kartais Jums tarsi laisvalaikis, tačiau sykį apsisprendus, niekas neprilygs Jums ištikimybe. Tarpusavio santykiuose neapkenčiate nenuoširdumo bei apgaulės, ir, kaip ir visur kitur, ypač vertinate pastovumą. Mėgstate girdėti, kad Jus myli, tačiau, savo jausmus reiškiate gan vangiai. Saugokitės, kad Jūsų savininkiška prigimtis netaptų pavydu. Jūs ypač gerai sutariate su Svarstyklėmis ir Skorpionais, kurie laikas nuo laiko gali pasirodyti ne mažiau užsispyrę nei Jūs.

Karjera. Jus traukia tiek patalpose, tiek lauke esantys daiktai, todėl sėkminga karjera Jums nusimato kuriant madas, interjero dizainą, gaminant valgius, prekiaujant nekilnojamu turtu, taip pat žemės ūkyje. Esate kruopštūs, todėl gerai seksis finansuose bei architektūroje. Artistiška prigimtis leis puikiai jaustis meno, muzikos ar pramogų pasauly. Konfliktai Jums nepriimtini, todėl venkite politikos ir teisės.

Dvyniai

Asmenybė. Gimusieji po Dvynių ženklu jaučia nuolatinį poreikį bendrauti. Kad ir ką veikiate: ar kalbate su draugu, ar perduodate informaciją internete, Jūs visuomet būsite išgirsti. Protaujate greitai vertindami, analizuodami, lygindami. Kalbate gyvai ir sąmojingai. Turite įgimtą rašytojo ar kalbininko talentą. Matote abi reikalo puses, todėl kartais Jums sunku apsispręsti. Jūs nenuilstantys ir visapusiški, mėgstate permainas, o ateitis Jums kur kas įdomesnė už praeitį.

Bruožai. Jūsų apranga priklauso nuo nuotaikos, todėl joje gausu stilių ir spalvų. Jūsų namai šviesūs ir erdvūs, juose galima laisvai judėti. Jus traukia patiekalai, kuriuose sumišę netikėčiausi aromatai. Elektroninė ypač ryšių įranga.

Meilė. Jeigu leisite savo šviesiam ir analitiniam protui valdyti emocijas, žmonės manys, kad Jūs neseksualūs. Tačiau pakaks atminti, kad niekas neparašys puikesnio meilės laiško, kaip nuolat bendraujantys Dvyniai. Mėgstate įvairovę ir puikiai flirtuojate. Tačiau, jei pasirengėte apsistoti, geriausiai Jums seksis poroje su vyresniu Avinu, Liūtu ar Šauliu.

Karjera. Žiniasklaida – Jums tinka idealiai, čia išnaudosite sugebėjimą bendrauti ir patenkinsite nuolatinės k aitos poreikius. Kitos sritys, kuriose galite puikiai pasireikšti – tai politika, ryšiai su visuomene, mokymas, žvalgyba, muzika ir šokis. Venkite monotoniškų ir nuobodžių darbų

Vėžys

Asmenybė. Gyvenimas Jums – tai emocijų grandinė. Jūs išgyvenate jas visas. Esate neįtikėtinai jautrūs, todėl dažnai kitų problemas jaučiate tarsi savas. Jūs dėmesingi ir linkę globoti. Jums itin svarbūs šeimos ryšiai. Kartais būnate nepastovūs ir prastos nuotaikos, kartais draugiški ir bendraujantys. Niekas negali prilygti Jūsų atminčiai, kuri fiksuoja netgi menkiausias praeities smulkmenas. Tad nekeista, kad jaučiate nostalgiją senienoms.

Bruožai. Esate vandens ženklas, Jums patinka viskas, kas susiję su laivais ir vandeniu. Mėgstamiausi patiekalai, pavyzdžiui, žuvis, dažniausiai kilę iš vandens arba turi daug skysčio, kaip kad įvairūs padažai ar pieno produktai.

Meilė. Nors ir pakankamai romantiški, Vėžiai dažnai būna pernelyg išdidūs ar drovūs, kad atskleistų savo jausmus. Todėl meilėje Jūsų laukia virtinė nesusipratimų, skausmo ir konfliktų. Kaip ir dauguma Vėžių, Jūs greičiausiai išgyvensite keletą aistringų meilės romanų. Tačiau, jei ryšys grįstas abipuse užuojauta ir supratimu, jis bus tvirtas ir ilgaamžis. Skorpionai žavisi Jūsų jautrumu, tačiau tokia sąjunga gali pareikalauti daug jėgų. Ožiaragiai garantuos Jums finansinį saugumą, tačiau visų geriausia pora – romantiškosios Žuvys.

Karjera. Iš prigimties Jūs – globėjai ir auklėtojai, todėl tinkamiausios slaugos darbuotojo, mokytojo, administratoriaus ar vadovo pareigos. Dėl puikios atminties ir domėjimosi praeitimi Jums taip pat tinka istoriko ar muziejininko profesijos. Kitos vertos dėmesio veiklos sritys būtų aktorystė, leidyba bei viskas, kas susiję su jūra. Apskritai, Jūs puikiai jausitės bet kurioje pasirinktoje veikloje, jei tik darbo aplinka bus rami.

Liūtas

Asmenybė. Pasitikintys savimi, didingi ir orūs vadovai, valdovai, žmonės, žinantys, ką reikia daryti ir kad būtent jie tai padarys. Kraštutiniu atveju, jie gali atrodyti despotai, snobai ar pasipūtėliai. Tačiau Jūsų organizaciniai sugebėjimai, optimizmas ir tikėjimas žmogiška prigimtimi, gali įkvėpti aplinkinius dideliems darbams. Jūs mėgstate būti dėmesio centre ir grakščiai priimate pagyrimus. Tik nedaugelis žino, kad iš tiesų Jūs esate jautrūs, o erzinami lengvai užsigaunate.

Bruožai. Jei tik galite, save apsupate prabanga. Jūs rengiate pokylius ir demonstruojate savo polinkį patiems geriausiems daiktams. Jūsų pomėgiai tokie pat svarbūs, kaip ir pagrindinis darbas, todėl juos atliekate profesionaliai ir įgudusiai.

Meilė. Meilėje Jūs lojalūs ir garbinantys meilės objektą. Kartais taip išaukštinate savo partnerį, kad ji ar jis niekuomet neprilygsta Jūsų idealui. Jums gera pora Vandeniai – jie be nuoskaudos susitaiko su Jūsų ekstravertišku būdu. Dažnai traukia Avinas, tačiau, žinokite, kad dviejų ugnies ženklų sąjunga gali pražudyti ryšį. Harmonijos Jums suteiks Svarstyklės, jei nė vienas Jūsų nebus pernelyg ekstravagantiškas. Gyvenimas su kitu Liūtu suteiks abiem daug aistros ir kuri neišblės daugelį metų.

Karjera. Jūs ambicingi, bet draugiški. Mėgstamą darbą dirbate noriai, kad ir koks sunkus jis būtų. Jums idealiai tinka profesijos susiję su viešuma ir suteikiančios galimybę pasirodyti. Savo vietos galite drąsiai ieškoti politikoje, teatre, šokyje ar kino režisūroje. Sugebate vadovauti, todėl nevenkite vadybininko, mokytojo, kario ar valdytojo darbo.

Mergelė

Asmenybė. Jums nereikia sakyti, kad pailsėtumėte – paprasčiausiai, Jūs nežinote, kaip tai daroma. Mergelės ženklo žmonės – kupini energijos. Jų veikla praktiška, o rezultatais gali naudotis ir kiti. Bet kokių problemų Jūs visapusiškai apsvarstote, dažnai ir miego sąskaita. Geriausiai Jums sekasi dirbti užkulisiuose prižiūrint, kad viskas vyktų sklandžiai ir rūpinantis kiekviena smulkmena. Negi keista, kad aplinkiniai dažnai Jumyse mato nepailstantį tobulumo siekėją?

Bruožai. Jūs mėgstate klasikinius, gerai pasiūtus drabužius. Jūsų namuose gausu dekoratyvių, įdomių ir tarpusavyje puikiai derančių daiktų. Jums patinka praktiški užsiėmimai, pavyzdžiui, siuvinėjimas ar drožyba. Mėgstate pasivaikščioti ar važinėti dviračiu, nes tai naudingi pratimai.

Meilė. Jūs tikrai ne tas žmogus, kuris skuba užmegzti ryšį, tačiau sykį apsisprendę, liekate nuoširdžiai ištikimi ir lojalūs. Venkite perdėtos partnerio analizės. Kitas Jums gręsiantis pavojus – rutina. Geriausia išeitis iš nuobodulio – Jūsų ir partnerio bendri pomėgiai. Tikėtina, kad bent vienas Jūsų romanas bus su Tauru. Jus taip pat traukia Skorpionai, tačiau ilgainiui pastarieji gali pasirodyti pernelyg permainingi ir dramatiški. Jums idealiai tinka žuvys. Šio ženklo žmonės puikiai moka suprasti kitus, o būtent supratimo Jums labiausiai ir reikia.

Karjera. Dirbti Jums geriausia vienatvėje studijoje ar dirbtuvėje. Mėgavimasis kasdienybe, bei dėmesys smulkmenoms leidžia Jums tapti puikiais tyrinėtojais, teisininkais, finansininkais, redaktoriais, inspektoriais ar ekspertais. Mergelės dažniausiai gabios rankų darbui, taip pat įvairiems taikomiesiems menams.

Svarstyklės

Asmenybė. Susidraugauti Jums – tarsi kvėpuoti. Turite įgimtą dovaną – greta Jūsų kiti jaučiasi laisvai. Jus liūdina ginčai ir neteisybė, todėl daug pastangų ir laiko skiriate harmonijai bei pusiausvyrai išlaikyti. Lyginant su kitais ženklais, esate mažiau energingi ir stiprūs, todėl aplinkiniai kartais mano, kad Jūs tingūs. Tačiau Jūs linkę kaitalioti intensyvų darbų ir ilgalaikį poilsį. Saugokitės, kad Jūsų tiesus mąstymas, bei sugebėjimas matyti abi reikalo puses nedarytų Jūsų neryžtingais ir nepastoviais.

Bruožai. Jūsų namai patrauklūs, drabužiai atrodo puikiai – Svarstyklės talentingai derina spalvas bei formas. Jūsų pomėgiai dažnai susiję su menu ir skaitymu, ypač apie meilę.

Meilė. Romantiškos partnerystės troškimas – dalis Jūsų poreikio užmegzti naujas pažintis. Meilėje Jūs išties talentingi. Saugokitės ryšių, kuriems nesate pasirengę. Jeigu sunku apsispręsti, ieškokite partnerio, kuris sugebėtų vadovauti nedominuodamas. Kuomet ryšys finansiškai pastovus, Jums tinkama pora Vandenis. Šaulys – nuostabus partneris versle, o dažnai ir meilėje.

Karjera. Svarstyklių žmonės – meniškos prigimties, todėl Jums itin sėkmingos sritys – dizainas, interjeras, architektūra, kosmetika. Kitas harmoningas pasirinkimas – muzika, ypač vokalas. Taip pat Jums tinka teisininko, diplomato, socialinio darbuotojo kelias, čia praverčia Jūsų įgimtas teisingumo jausmas. Apskritai, jausitės laimingi bet kuriame darbe, kuris atliekamas gražioje aplinkoje ir suteikia galimybę kurti.

Skorpionas

Asmenybė. Jūsų charakteris gilus ir sudėtingas. Jūs dažnai būnate paslaptingi. Jūs veiklūs, pasitikintys savimi, aistringai siekiate tikslo. Aplinkiniams atrodote žavi ir dinamiška asmenybė, kurios trauka gali paskatinti tiek geram, tiek blogam. Tamsioji Jūsų pusė atsiskleidžia polinkyje kontroliuoti situacijas, įvykius, emocijas. Mokate itin kruopščiai saugoti paslaptis. Neįvertinti, nuoskaudą galite laikyti metų metus.

Bruožai. Jūsų drabužiai kuria prabangos ir jėgos įspūdį. Mėgiami patiekalai pasižymi stipriais aromatais. Vertinate mūsų, jūros gėrybes, tradicinius vynus. Jus traukia motociklai, alpinizmas, nardymas – visa tai, kur sudėtingose situacijose reikalinga savikontrolė.

Meilė. Meilėje Jūs ypač aistringi, todėl traumų retai išvengiate. Atsargiai, Jus užvaldęs meilės idealas gali užgožti dalykinę santykių pusę. Kitas pavojus – kad intensyvi aistra sukels savanaudiškus jausmus, pavydą. Ryšys su žuvimis gali būti itin karštas, tačiau saugokitės, kad nebaigtumėte vienas kitų užgaudami. Venkite Dvynių, pamėginkite su kitu Skorpionu arba Tauru. Geriausia pora Jums, ko gero, Vėžys. Šio ženklo žmonės jautrūs ir pakankamai kantrūs, kad susitaikytų su daugybe Jūsų poreikių.

Karjera. Kartais Skorpionai vadinami gydytojų ženklu, nes stiprūs ir ištvermingi kovoje su skausmu bei ligomis. Taip pat Jums tinka inžinieriaus, teisininko, detektyvo, vaistininko, tyrinėtojo ar kario kelias. Puikūs analitiniai sugebėjimai daro Jus laimingu, kai randate problemos šaknis. Kiekvienas darbas, visapusiškai išnaudojantis Jūsų galimybes, Jums neša pasitenkinimą.

Šaulys

Asmenybė. Pasitikėjimo savimi ir energijos Jums tikrai netrūksta. Jūs puikiai jaučiatės idėjų ir dvasių pasauly, o tiesos ieškote vedini smalsumo. Domitės, ką galvoja kiti. Stengiatės prisikasti prie kiekvienos problemos šaknų. Jūs spontaniški, savarankiški, optimistai, imlūs naujovėms. Matydami, kad jais domitės, aplinkiniai dažnai kreipiasi į Jus pagalbos ar patarimo. Esate iki kraštutinumo garbingi, tačiau Jūsų atviros pastabos dažnai Jus daro perdėm kritiškais bei netaktiškais.

Bruožai. Jūsų drabužiai gali būti kiek pasiglamžę, tačiau niekados nevaržo judesių. Jums, greičiausiai, patinka mėlyna spalva, o ypač mėlyni džinsai – klasikinis Šaulių rūbas. Namuose gausu įdomių daiktų parsivežtų iš Jūsų taip mėgiamų kelionių. Jums patinka dideli šunys ir žirgai, be to mielai dalyvaujate komandiniuose žaidimuose.

Meilė. Saugokitės, kad Jūsų natūralus domėjimasis kitais, nebūtų suprastas kaip gilesni jausmai. Papuolus į tokią situaciją – išsivaduoti sunku. Labiausiai Jums patinka santykiai, kurie romanui suteikia įvairovės, o Jums – laisvės. Harmoninga pora – Dvyniai, taip pat ugnies ženklai – Liūtas, Avinas. Svarbiausia įsitikinti, kad Jūsų mylimojo intelektas lygus Jūsiškiam, taip pat svarbu, kad partneris nebūtų per daug pavydus ir savininkiškas.

Karjera. Jums puikiai seksis visur, kur įtaka daroma mintimis, pavyzdžiui, mokyme, religijoje, žiniasklaidoje, politikoje, prekyboje ar teisėje. Taip pat Jums patiks sportas, bei darbas atvirame ore, kaip antai, geologija, miškininkystė, šunų bei arklių mokymas. Nevertėtų pamiršti veterinaro, kelionių agento, vertėjo, rašytojo ar bukinisto profesijos.

Ožiaragis

Asmenybė. Nedaug tėra žmonių, kurie prilygtų Jums tiek sugebėjimu dirbti, tiek pasiektais rezultatais. Jūs puikiai mokate uždirbti pinigus, ir jais matuojate savo sėkmę. Nesibaidote sunkaus darbo. Jūs praktiški, užsispyrę, ambicingi, pareigingi, sugebate konkuruoti. Į gyvenimą žiūrite pakankamai tradiciškai, bet nemėgstate rizikos. Dėl savo atsargumo, kai kada praleidžiate puikias progas. Esate sąmojingi ir turite puikų humoro jausmą, bet kartais neišvengiate pesimizmo.

Bruožai. Jūsų drabužių stilius konservatyvus, o spalvos solidžios, pavyzdžiui, pilka, juoda. Mėgstate prabangą, kuriate stipraus ir valdingo žmogaus įvaizdį. Namai, apstatyti klasikiniais kokybiškais baldais atitinka Jūsų padėtį. Dauguma Ožiaragių pernelyg užsiėmę darbu, kad turėtų laisvalaikio pomėgių, tačiau, radę laiko, mėgsta iškylauti, skaityti istorinę, biografinę literatūrą.

Meilė. Meilėje, kaip, beje, ir kitur, jaučiatės tarsi versle. Saugokitės, kad toks požiūris nesunaikintų romantikos. Mergelė Jums tinkama pora – abu vertinate ištikimybę apie ją daug nekalbėdami. Kitas geras pasirinkimas – Tauras, tačiau gyvendami su Tauru, venkite per didelio dėmesio smulkmenoms, kaip kad biudžetas ar buities darbai. Avinai gali pagelbėti priimant sprendimus, taip pat daryti emocinę įtaką. Jeigu susitaikysite su nedidele netvarka, gera pora – Vėžys.

Karjera. Yra daugybė sričių, kuriose galite pasireikšti: gamtos mokslai, matematika, civilinė bei karinė tarnyba, politika, architektūra, finansai, administracinis darbas. Pasirinkę kūrybą, ją pritaikote praktiškai, tad galite tapti geru baldininku, rūbų dizaineriu, rašytoju. Pagrindiniai Jūsų poreikiai – saugumas ir laiku mokamas atlyginimas. Sunkiai dirbdami, o būtent tai Jūs nuolatos darote, galite tikėtis, kad pakilsite iki savo profesijos aukštumų. Atminkite, kad karjera gali užgožti kitas gyvenimo puses.

Vandenis

Asmenybė. Jūs rūpinatės žmonija ir padarysite viską, kad pagelbėtumėte vargstantiems. Esate idealistai ir reformatoriai, todėl lengvai įtakojate dideles žmonių grupes. Visų pirma rūpinatės pasauliu, tik po to savimi. Vandeniai puikiai jaučiasi kolektyve, jie visuomet linkę padėti, tačiau kartais nutolsta nuo draugų ir šeimos. Jūs dažnai nenuspėjami, maištingi, netgi ekscentriški, besąlygiškai vertinate nepriklausomybę.

Bruožai. Jūsų drabužiai pabrėžia individualumą. Jūs vienodai vertinate tiek įprastinę, tiek proginę aprangą, tiek ir tą, kuri būdinga tam tikrai žmonių grupei. Jūsų namai vėsūs, juose daug oro. Interjerą pagyvina įdomūs daiktai, juos radę ilgai saugote. Jeigu turite pomėgių, tai dažniausiai jie susiję su mechaniniais daiktais ir veikla atvirame ore – kelionėmis, sklandymu, važinėjimu kabrioletu.

Meilė. Kadangi mėgstate laisvę, pasistenkite surasti partnerį, kuris Jūsų nesisavintų. Renkantis porą, Jums prireiks laiko, tačiau priimtas sprendimas bus grįstas draugyste ir bendrais interesais. Meilėje Jūs esate ištikimi, atlaidūs ir pasiaukojantys, tačiau Jūs taip pat galite virsti tolimu, šaltu, nepastovių nuotaikų žmogumi. Sėkminga pora su Liūtu, ypač, jei turite vaikų, kurių gerovę sutartinai rūpinsitės. Jūsų meilė nestokos žavesio, pasirinkus Dvynius ar Aviną.

Karjera. Rutina Jums varo nuobodulį, todėl ieškokite darbo, kuris nevaržytų savarankiškumo ir leistų diegti naujoves. Vandeniai – gimę mokslui, jie ypač puikūs srityse balansuojančiose tarp kelių mokslo šakų, kaip kad astronomija ar archeologija. Jautrūs visuomenės problemoms Vandeniai būna talentingi sociologai, politikai, socialiniai darbuotojai, ekologai

Žuvys

Asmenybė. Jūs neįtikėtinai jautrūs, gerte sugeriantys emocijas ir idėjas, kurias tik gali pasiūlyti šis pasaulis. Suprantate, kaip jaučiasi žmonės ir ką reikia daryti, kad jie būtų laimingi. Sugebate būti viskuo visiems, tačiau tai gresia Jūsų individualumui. Galvojate galimybėmis, o ne rezultatais. Viliojami grožio, Jūs vengiate grubumo, konkurencijos, konfliktų.

Bruožai. Ką beužsivilktumėte, atrodote puikiai, nes Jūs ir sugeriate, ir atspindite dėvimą rūbą. Nemėgstate tiesaus ir griežto kirpimo, bei judesius varžančių drabužių. Mėgaujatės avalyne. Jūsų mėgstami patiekalai sukuria malonią nuotaiką ar atgaivina prisiminimus. Atmosfera namuose – minkšta ir atpalaiduojanti. Baldai patogūs, daiktai kelia sentimentus, visur daug audinių. Jums patinka vandens sportai, savanoriški darbai, taip pat menas, pavyzdžiui, tapyba, fotografija, muzika, kinas ar teatras.

Meilė. Meilėje Jūs nuostabūs. Mokate talentingai vesti romaną, deja, kartais Jums sunku apsispręsti širdies reikaluose. Galite tikėtis puikaus ryšio su Vėžiu – abu esate pakankamai romantiški ir tolerantiški nuotaikų kaitai. Trauka Svarstyklėms, greičiausiai, bus trumpalaikė. Tinkamiausia pora – Mergelė, suprantanti Jūsų kūrybines pastangas.

Karjera. Žuvų žmonės ypatingai geri aktoriai – susitapatinę su pjesės idėjomis jas perteikia tarsi savas. Žuvys taip pat geri šokėjai, rašytojai, fotografai. Gebėjimas sugerti emocijas ir palengvinti kančią, daro Jus puikiu slaugos darbuotoju. Tačiau jei norite pabėgti nuo pasaulio – stokite į vienuolyną arba rinkitės jūreivystę.

NaudotosKnygos.lt

7 Comments

Parašykite komentarą