Kino filmai

200 vilniečių sukūrė gyvą Detektyvo Pikachu paveikslą

Net 200 sostinės gyventojų susirinko Vilniaus Katedros aikštėje tam, kad sukurtų gyvą Detektyvo Pikachu paveikslą ir taip pasveikintų į kino sales atvykstantį personažą.

Jau gegužės 10 d. visame pasaulyje pasirodančio filmo „Pokemon: Detektyvas Pikachu“ laukiantys jaunuoliai savaitgalį rinkosi Vilniaus miesto centre, prie Katedros varpinės. Geltonai apsirengusių populiariosios kultūros gerbėjų laukė staigmenos – net 200 nemokamų bilietų į išankstinę filmo premjerą dovanojo GeekPropaganda komanda ir čia kvietė surengti Pikachu Flashmobą, kurio metu sukūrė gyvą žymiojo personažo paveikslą, matomą net iš dangaus.

Čia geltonai žibėjo ne tik užkietėję Pokemonų gerbėjai, bet ir tiesiog smagiai savaitgalį leidžiančios vilniečių šeimos ar net atsitiktiniai praeiviai. Kaip atrodė gyvasis Detektyvo Pikachu paveikslas ir vienas spalvingiausių sostinės šeštadienių žiūrėkite video siužete:

Embed kodas:

Pokemonus, kaip vaizdo žaidimą, prieš 23metus sukūrė firma „Nintendo“. Nuo tada frančizė išsiplėtė į licencijuotų žaislų, stalo žaidimų, manga komiksų ir išmaniųjų telefonų rinkas. Šiuo metu Pokémon yra pelningiausias pramogų prekinis ženklas pasaulyje, lenkiantis lėlę Barbę, „Hello Kitty“, Džeimsą Bondą, Marvel superherojus ir „Žvaigždžių karus“.

Itin laukiamoje premjeroje „Pokemon: Detektyvas Pikachu“ matysime, kaip mieste, kuriame draugiškai sugyvena žmonės ir Pokemonai, vienas pastarųjų – Pikachu (jį įgarsino pats „Deadpool‘as“ Ryanas Reynoldsas) – svajoja tapti tikru detektyvu. Šią svajonę sunkina tai, kad Pokemonams kalbant žmonės girdi tik mielą cypsėjimą. Kitaip tariant, Pikachu niekas nesupranta. Išskyrus Timą Gudmeną. Išsiaiškinęs, kad vaikinukas ieško paslaptingai dingusio savo tėvo, Pikachu pasišauna jam padėti.

Filmo premjera Lietuvos kino teatruose – jau nuo gegužės 10 d.

Filmo anonsas: https://youtu.be/_jUgn54lHAw

Embed kodas:

Parašykite komentarą