Mada

Vestuvinių šukuosenų mados: nuo tvirtų kuodukų iki vėjo draukomų plaukų

Vestuvės nuostabi šventė, tad natūralus jaunųjų (ir svečių) noras pasipuošti, sukurti tokį įvaizdį, kuris ne tik leis jaustis gražiausiais pasaulyje, bus patogus ir, žinoma, nuostabiai atrodys vestuvinėse nuotraukose.

Todėl vestuvinės šukuosenos pasirinkimas jaunajai tikrai nebūna paskutinėje vietoje. Prieš tai peržiūrėjusi tūkstančius fotografijų, pravertusi dešimtis mados ir žurnalų vestuvių tema, jaunoji dar ir pati išbando bent kelias galimas vestuvines šukuosenas kol išsirenka tą vienintelę.

O šiandien peržvelgsime vestuvių šukuosenų tendencijas, ką pastaraisiais metais vis dažniau pasirenka jaunosios.

Įvairiais būdais susuktas kuodukas yra klasikinė ir išties praktiška šukuosena. Tvirtai susukti plaukai neišsidarko esant stipriam vėjui ar šokant pasiutpolkę vestuvių puotoje.

Tačiau tvarka ir idealiai nudailinta šukuosena tinka ir patinka ne visoms. Ypač ilgų, storų plaukų savininkėms. Jos dažniau renkasi į kasą supintus, pusiau pakeltų plaukų šukuosenas.

O galima ir nieko nedaryti  – palaidi, vėjyje besiplaukstantys plaukai dvelkia natūralumu ir nekaltybe. Atrodo tarsi link altoriaus žengtų vaidilutės.

 

 

NaudotosKnygos.lt