TV laidos

Pozityvios muzikos gerbėjams – susitikimas su mėgstamiausia žvaigžde

Pozityvios muzikos mėgėjai jau liepos 20–21 dienomis Latvijoje vyksiančiame muzikos festivalyje „Positivus“ galės gyvai susitikti su savo mėgstamiausiu festivalio svečiu – tokią galimybę savo ištikimiausiems klausytojams dovanoja šokių muzikos hitų numeris vienas radijo stotis „Power Hit Radio“.

Garsiausių festivalio svečių sąraše – tokios muzikos grupės ir dainininkai kaip: „Keane“, Damienas Rice‘as, „Friendly Fires“, „Sbtrkt“, Dave‘as Stormas, Lucy Rose, „Manic Street Preachers“. „Positivus“ scenoje taip pat gros ir lietuviai: „Downtown Party Network“ komanda, „Freaks of Floor“ vyrukai, Markas Palubenka ir kt.

Norintiems laimėti pasimatymą su mėgstamiausia festivalio grupe ar dainininku reikia apsilankyti „Power Hit Radio“ socialinio tinklo „Facebook“ profilyje adresu www.facebook.com/PowerLt ir parašyti, kuriuos dainininkus labiausiai norėtųsi išvysti vos per vieno žingsnio atstumą. Radijo stotis žada, kad dainininkai ne tik noriai bendraus su konkurso laimėtojais, bet ir mielai fotografuosis.

Vieną laimingąjį, kuris į festivalį galės vykti kartu su draugu, paskelbs „Power Hit Radio“ laidos „Power popietė“ vedėjas Saulius Baniulis liepos 13 dieną, penktadienį.

Didžiausias Baltijos šalyse muzikos festivalis „Positivus“ vyks liepos 20–21 dienomis Latvijoje, Salacgryvos kurorte.

Žaidimas „Power Hit Radio“ socialinio tinklo „Faceook“ profilyje tęsiasi iki pat liepos 13 dienos.

Pozityvios muzikos užtaisas festivalyje „Positivus“ kartu su „Power Hit Radio“ – jau liepos 20–21 dienomis!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą