Kino filmai

Naomi Watts ir Ewanas McGregoras filme „Pragaras rojuje“ kovos už cunamio išdraskytą šeimą

Vaizdingi Tailando kurortai – tarsi rojus, puikiai tinkamas šeimos atostogoms. Tačiau vieną nerūpestingo poilsio dieną pasaulis apsiverčia. Dramatiška, sukrečianti, tikrais įvykiais pagrįsta juosta „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“) papasakos apie europiečių šeimos išsigelbėjimą po 2004 metais Indijos vandenyne vykusio galingo žemės drebėjimo, kuris sukėlė milžinišką cunamį, nusiaubusį ir Tailando krantus.

Katastrofų trilerį, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka žymūs britų aktoriai Naomi Watts ir Ewanas McGregoras, sukūrė žinomas ispanų režisierius Juanas Antonio Bayona. Jo vardas ypač išgarsėjo po 2007-aisiais išleisto siaubo filmo „Prieglauda“ (angl. „The Orphanage“).

Šįsyk kino kūrėjui nereikia tyčia gąsdinti žiūrovų – atskleidžiama neįtikėtina gamtos galia įbaugina savaime, o žmonės juostoje atrodo it smiltelės prieš šėlstančią stichiją. N.Watts ir E.McGregoro herojų šeima išdraskoma cunamio – tėvas su dviem sūnumis atsiskiria nuo žmonos ir trečiojo sūnaus. Visų jų laukia sunki, varginanti kelionė į išsigelbėjimą.

Dėl meistriškos aktorių vaidybos žiūrovams viso filmo metu netrūks įtampos ir jaudulio. Bus ir dramatiškų akimirkų, kuomet išvargę herojai, atrodo, tuoj tuoj pasiduos, tačiau į priekį juos ves viltis ir meilė. Nes sunkią akimirką nepalūžti padeda tik itin tvirti jausmai.

„Pragaras rojuje“ – jau antrasis filmas, kuriame drauge dirba . N.Watts ir E.McGregoras. Anksčiau jie kartu yra nusifilmavę aštrių pojūčių ir mistinės nuojautos persmelktame 2005-ųjų trileryje „Pasilik“ (angl. „Stay“).

Sentimentali ir sukrečianti juosta „Pragaras rojuje“ apie vienos šeimos išsigelbėjimą po Tailando kurortą nusiaubusio cunamio, Lietuvos kino teatruose – nuo spalio 19 dienos.

Lietuviškai dubliuotas filmo „Pragaras rojuje“ anonsas:

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą