TV laidos

Diana Martinėlė: „Aš esu barbė-vampyrė!”

Jau šįvakar, rugsėjo 3-iąją, 19.10 val. jubiliejiniame TV3 eteryje startuoja atsinaujinusi pikantiškiausių pramoginių žinių laida Lietuvoje – „Be komentarų“. Šviežiausias ir karščiausias aktualijas nuo šiol kartu su šmaikščiuoju Džiugu Siaurusaičiu ir žaviąja Sandra Daukšaite pristatinės bei iki ašarų juokingai komentuos šou ryklys Algis Ramanauskas.

Premjerinėje rugsėjo laidoje – išskirtinė medžiaga iš vakar įvykusio grandiozinio, jau dvidešimtojo, TV3 televizijos sezono atidarymo užkulisių. „Taip atrodančių įžymybių mūsų žiūrovai dar neregėjo“, – žada vedėjų trijulė. Šventės užkulisiai, pikantiški vaizdeliai iš eterio žvaigždžių pasiruošimo tiesioginiam eteriui, nesuvaidintos emocijos, niekur nematyti kadrai ir išskirtiniai interviu – visa tai laukia pirmoje naujo TV3 sezono „Be komentarų“ laidoje.

„Mes jaučiamės įspūdingai! Sudrebinsime visą Lietuvą“, – šįvakar žiūrovus tikins vyrai juodais drabužiais – Mindaugas Stasiulis ir Dž. Siaurusaitis.

Jurgita Jurkutė, virtusi Alisa iš Stebuklų šalies, Marijus Mikutavičius, virtęs Skrybėliumi, Justinas Lapatinskas, po ilgų grimavimo valandų tapęs lyg tiesiai iš televizijos ekranų nužengusiu… avataru, Jurijus Smoriginas, užkulisiuose besimėgaujantis pica, A. Ramanauskas, kolegoms vaidinantis Češyro katiną, – šitokius vaizdus užfiksavo vieninteliai – „Be komentarų“ žurnalistai, o TV3 žiūrovai šįvakar pirmieji išvys išskirtinę medžiagą.

19.10 val. humoro banginis Vytautas Šapranauskas, užkulisiuose pavirtęs į valytoją su sijonu ir aukštakulniais, TV3 žiūrovams išduos, kaip jautėsi pats, kai šventė savo dvidešimtąjį gimtadienį. Aštrialiežuvė Rūta Janutienė prisipažins kodėl pasisavino prisegamus Agnės Grigaliūnienės plaukus, grupės „ŠarkA“ merginos pristatys įspūdingus naujus sceninius kostiumus, o visos grandiozinio TV3 projekto „Šok su manimi“ žvaigždės atskleis koks jausmas tapti vampyrais.

„Aš esu barbė-vampyrė! Esu didžiausia pamaiva iš visų šokėjų“, – su TV3 žiūrovais šįvakar koketuos tarptautinių ryšių specialistė, populiariausio šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvė Diana Martinėlė.

„Be komentarų“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.10 val. tik per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą