TV laidos

BTV „Užkalnio 5” aiškinsis lietuvių atostogų įpročius

Kodėl lietuviai atvažiavę į Egiptą ima guostis, kad niekas neparduoda šaltibarščių, o Turkijoje pasigenda šviesos ir kondicionierių? Pokalbis apie lietuviškas atostogas užsienyje – pirmadienį 20.25 BTV laidoje „Užkalnio 5”.

Vasara – atostogų ir kelionių metas. Į paskutinę šio sezono BTV laidą „Užkalnio 5” Andrius Užkalnis pasikalbėti pakvietė keliautojus Vytarą Radzevičių ir Martyną Starkų, žurnalistą Aidą Puklevičių ir dainininką Tomą Augulį. Pasaulį išmaišę vyrai pasidalins savo pastebėjimais apie lietuvių kelionių įpročius ir papasakos apie savo įspūdingiausius nuotykius.

BTV laidoje „Užkalnio 5” sužinosite, kaip V.Radzevičiui ir M.Starkui sekėsi netikėtai patekus į vestuvių šventę Irane ir kodėl jie nerimavo, kad tik niekas jų nekviestų šokti. Beje, per visas vestuves jie taip ir nepamatė jaunosios… A.Puklevičius išduos, kada ir kur Brazilijoje galima drąsiai bučiuoti patikusią merginą, kad tai nebūtų palaikyta priekabiavimu. „Pati didžiausia keliautojo klaida – kabinėtis ir gadinti nuotaiką sau ir kitiems. Visa kita yra mažos pataisomos klaidos”, – sakys A.Puklevičius.
T.Augulis prisimins istoriją, kaip prie kortelėmis rakinamų viešbučio kambarių nepratę lietuviai Turkijoje guodėsi, kad viskas būtų puiku, bet kambariuose nėra šviesos ir labai karšta. Per visas atostogas jiems taip ir nekilo mintis pasiteirauti, kodėl. O juk būtų užtekę tiesiog kambaryje į tam skirtą vietą įdėti kortelę…

„Užkalnio 5” – pirmadienį 20.25 per BTV

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą