TV laidos

Amerikoje „Dancing with the stars“ projekte reporterę šokdinęs O. Koliakinas nuo rudens ant TV3 „Šok su manimi“ parketo suks E. Daukšienę

Jau ateinantį rudenį TV3 „Šok su manimi“ aikštelėje pasirodys elegantiškoji politiko Kęstučio Daukšio žmona Eirida. Jos šokių partneris – įvairių Lietuvos ir Pasaulio sportinių šokių čempionatų dalyvis ir treneris Olegas Koliakinas. Dešimt metų Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenęs vyras ne tik treniravo šokėjus, bet ir dalyvavo pasauliniame projekte „Šokti su žvaigždėmis“ („Dance with the stars“). 2008-aisiais Arizonos valstijoje rengiamame šokių projekte Olegas šokdino 3TV kanalo pramoginių laidų vedėją ir reporterę Amanda Jahn. Kartu su žurnalistikos mokslus baigusia pramogų pasaulio atstove bei grožio konkursų dalyve lietuvis užlipo ant laimėtojų pakylos.
„Amerikoje savo šokių karjerą pabaigiau ir į Lietuvą atvažiavau dirbti treneriu. Įgyta patirtis yra neįkainojama, džiaugiuosi turėjęs tokią galimybę, o dabar smagu, kad tą patirtį galėsiu perteikti lietuviškam šokių projektui, kuris, tikiu, nė kiek nenusileis Amerikos kūrėjų darbui“, – nauju iššūkiu džiaugiasi O. Koliakinas.
Žymus šokėjas TV3 projekte „Šok su manimi“ aikštelėje konkuruos su savo mokiniais, tačiau tai jo nė kiek negąsdina. Svarbiausia – tvirtumas, pasiryžimas ir darbas. 47-erių šokėjo patirtis prasidėjo nuo devynerių metų. Nuo 1973-ių iki 1993-ių metų Olegas dalyvavo daugelyje sportinių šokių varžybų Lietuvoje ir užsienyje. Įvairūs laimėjimai paskatino šokėją sėkmingai išlaikyti kvalifikacinius egzaminus ir tapti Lietuvos profesionalų sportinių šokių sąjungos nariu ir kartu su partnere Renata Koliakiniene sėkmingai atstovauti Lietuvai įvairaus lygio varžybose, įskaitant Europos ir Pasaulio profesionalų čempionatus.
2000-aisiais profesionalus šokėjas O. Koliakinas buvo pakviestas dirbti į Fredo Astero šokių studiją Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ten jis ne tik treniravo poras, bet ir pats dalyvavo įvairiose profesionalų varžybose, tapdamas ir čempionu, ir prizininku, ir finalistu.
„Dalyvauti šokių projekte – tikras malonumas. Jau nesitikėjau pasirodyti scenoje, tačiau žaviai partnerei atsakyti negalėjau. Man Eirida primena Žakliną Kenedi. Gal ji taps lietuviška jos antrininke. Tikiuosi, kad Eirida pakerės žiūrovus savo šokiu taip, kaip pakerėjo mane“, – šypsosi Olegas.

Amerikietiška patirtis lietuviškoje šokių aikštelėje TV3 projekte „Šok su manimi“ – jau greitai!

Parašykite komentarą