TV laidos

„Disco Mafia Social Club“ atostogų palydės estų grupė „Zebra Island“

„Crazy P“, „KDMS“, „Faze Action“ pasirodymus šį pavasarį sostinės klubinėtojams pristačiusi renginių serija „Disco Mafia Social Club“ ruošiasi vasaros atostogoms. Birželio 1 d. „loftinių“ vakarėlių tradicijoms ir gyvai skambančiai šokių muzikai dedikuotas projektas atsisveikins iki rudens ir ta proga klube „Studio 9“ publikai pristatys estų synth-pop grupę „Zebra Island“. Jiems talkins būrys Lietuvos didžėjų.

Atvykti į „Disco Mafia Social Club“ išleistuves svečiai kviečiami iškart po darbų – vakaro veiksmas „Studio 9“ kiemelyje prasidės 19 val. Renginių serijos šeimininkai šio susirinkimo metu žada bendrauti su visais norinčiais bei atskleisti ne vieną intriguojančią istoriją iš „Discomafia“ metraščių.

„Daugiau nei 15 metų besisukdami klubinio gyvenimo orbitoje, patyrėme daugybę linksmų nuotykių. Pavyzdžiui, kartą į pasirodymą Latvijoje teko vežti kolegą bagažinėje. Pasienyje jis apsižiūrėjo, kad neturi paso, tad nusprendėme kirsti sieną nelegaliai. Tuomet dar negaliojo Šengeno privilegijos, baimės buvo nemažai, bet nutarėme rizikuoti ir tai pasiteisino. Penktadienį tikimės ne tik papasakoti šią bei kitas istorijas, bet ir sulaukti jų herojų“, – pasakoja vienas iš „Discomafia“ judėjimo įkūrėjų DJ Zhill.

Persikėlus po stogu „Disco Mafia Social Club“ svečių laukia malonus muzikinis siurprizas – estų kvarteto „Zebra Island“ pasirodymas. Synth-pop skambesį atstovaujanti grupė jau dabar lyginama su šios scenos pirmūnais „M83”, „Beach House“ ar „School of Seven Balls“. Jų potencialą išduoda ir tai, kad grupė vis daugiau laiko praleidžia Londone, kur nuolat koncertuoja ir ruošiasi išleisti debiutinį albumą.

Kartu su estais beveik 10 valandų truksiančias „Disco Mafia Social Club“ išleistuves įgarsins idėjos šeimininkai Fast Edie ir Zhill, visuomet jausmingas „Love in Slow Motion” tandemas Martin Virgin ir St.Stereo bei ypatingą programą ruošiantis „Mondayjazz” duetas Justas Fresh ir Tadas Quazar.
Daugiau:

Renginio video anonsas: http://www.youtube.com/watch?v=EBRUUSugKO4
 
„Disco Mafia Social Club“ tinkle „Facebook“ – www.facebook.com/discomafiasocialclub

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą