Šventės - Renginiai

Vestuvių dekoravimas

Planuojant vestuves, vienas iš svarbiausių darbų yra sugalvoti, kaip norėsite puošti savo ceremonijos ar šventės vietą. Daugelis net nesusimasto, kad kvapnios gėlės, gražus stalo serviravimas ir dekoravimas, ar smagus fotosesijos kampelis gali pareikalauti daug išmonės ir nemažos biudžeto dalies. Kodėl tai yra taip svarbu? Pateikiame keletą faktų, kodėl būtina puošti savo vestuves.

Ceremonijos vietą siūlome puošti gėlėmis, nes jos visais laikais geriausiai sugebėdavo paryškinti moterų grožį, namų erdves ir net didžiausius parkus. Vestuvių dekoracijose, gėlių pagalba atsiskleidžia spalvų gamos, faktūrų įvairovė ir kvapų galia. Argi nenuostabu atvykti į skoningai dekoruotą ceremonijos vietą, kurioje Jus pasitinka svečių šypsenos?

Šventės vietą galite dekoruoti gėlių, gražių indų, žvakių, kaspinėlių ir panašių elementų kompozicijomis. Niekuomet nereikia persistengti. Jei sugalvojote savo švetės dekoracijose naudoti laimę nešančias popierines gerves, tai geriausia, kad jos būtų vienspalvės ir tegul jų būna labai daug. Tokiu atveju, geriau rinktis paprastumą ir stalus puošti tiesiog skintomis, šviesiomis gėlėmis. Taip sukursite erdės ir šviesos pojūtį, kuris yra būtinas gerviškam skrydžiui. Norint, kad šventės dekoravimas atrodytų vientisas, būtina pasirinkti bendrą vestuvių šventės temą arba bent vyraujančių spalvų gamą. Gal Jūs svajojate apie retro vestuves, o gal Jums gražiausia spalva yra geltona? Rinkitės tai, kas geriausiai Jus atspindėtų.

Fotosesijos vieta dažnai pasirenkama gamtoje, kur daug papuošimų ir nereikia. Svarbiausi nuotraukose yra jaunavedžiai. Tiems, kurie trokšta dekoruoti ir fotosesijos vietą, siūlyčiau atsižvelgti į pasirinktos vietos kraštovaizdį. Pajūryje itin tinka naudoti lengvo audinio dekoracijas, kurios gražiai plaikstosi vėjyje. Fotosesijai miške tinka žvakės, konkorėžiai, pinti krepšeliai. Pievoje smagu surengti pikniką su lauko gėlėmis ir vaisiais, o mieste turėti stilingus akinius ir įdomius papuošimus ant mašinos.

Pradėti galvoti apie vestuvių dekoravimą reikia kuo anksčiau. Kreipkitės į profesionalus, kurie ne tik sugebės sujungti Jūsų mintis, bet ir pasiūlys Jums daug išskirtinių dekoravimo idėjų. Jūsų šventė turi būti tokia graži, kad net ir po dešimtmečio žiurėdami į savo vestuvines fotografijas galėtumėte šypsotis.

4 Comments

Parašykite komentarą