TV laidos

Laidoje Sekmadienio rytas Arvydas Gaičiūnas atskleis pavojingiausią savo triuką

Kilnojamojo magijos teatro „DiArchy“ artistas Arvydas Gaičiūnas šį „Sekmadienio rytą“ svečiuodamasis rubrikoje „Pusryčiai su žvaigžde“ iš nuostabos privers aikčioti laidos vedėją Astą Stašaitytę – Masalskienę.
Žinoma, iliuzionistas stebins ne kulinariniais sugebėjimais, demonstruojant savo šeimos kulinarinį paveldą – blynus, o triukais.
Laidos filmavimo metu bus valgomi ne tik blynai, bet ir magiška iliuzionisto korta. Negalite patikėti? Viskas yra įmanoma, kai tai daro A. Gaičiūnas. Tiesa, iliuzionisto praryta korta vėliau netikėtai atsiras viename iš šviežių kiaušinių. Tokių ir dar didesnių staigmenų netruks viso pokalbio metu.
Taip pat laidoje A. Gaičiūnas atvirai papasakos apie pavojingiausią, gyvybę jam ir jo seseriai Dianai Gaičiūnaitei galėjusį kainuoti triuką. Triukų būta įvairiausių, tačiau apie tą vienintelį A. Gaičiūnas kalbės labai rimtai.
Pasiteiravus, kodėl „DiArchy“ artistai vis rečiau yra matomi Lietuvos scenose, vienas žymiausių Lietuvos iliuzijos meno atstovų atvirai sakys, kad jo ir sesers duetas tapo populiarus ir geidžiamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. O šiuo gyvenimo periodu daugiausiai pasirodymų jie rengia Maskvoje.

Magiškas „Sekmadienio rytas“ – 10.00 val. per BTV.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą