Šventės - Renginiai

Dovanos vestuvių svečiams – kas labiausiai tinka?

Artėja didžioji gyvenimo diena – vestuvės. Atrodo, kad viskas jau suplanuota ir suruošta, tačiau nedidelių darbelių lieka iki pat iškilmingosios datos. Kuo daugiau laiko, tuo būsimosios nuotakos ir būsimieji jaunikiai turi daugiau laiko apgalvoti kiekvieną smulkmenėlę ir savo šventę paversti dar gražesne ir įsimintinesne. Jei ruošiama ir vestuvių puota, reikia gerai pagalvoti, kuo pavaišinti, kaip užimti svečius. Ne vienas šiandien pagalvoja ir apie simbolines dovanėles. Tad kokios galėtų būti dovanos vestuviu sveciams?

Suvenyrai suvenyrėliai

Jei dievinate įvairius niekučius, malonias smulkmenas, tikriausiai jomis norėsite apdovanoti ir savo vestuvių svečius. Suvenyrai – tai įvairūs porcelianiniai, moliniai, gintariniai, mediniai ir kt. gaminiai. Prie suvenyro prisekite kortelę ar laiškelį su padėka, kad svečiai atvyko į jūsų šventę.

Praktiškos smulkmenos, priminsiančios judviejų šventę

Praktiški žmonės renkasi smulkmenėles, kurios labai naudingos buityje: prie padėkos laiškelio galima pridėti mažą muiliuką, indelį su arbata, prieskoniais, ženkliuką su jaunųjų nuotrauka ir šventės data, gražiu piešinėliu, padėką užrašyti ant nedidelio rankšluosčio ir juo apdovanoti visus arba garbingiausius, labiausiai nusipelniusius vestuvių dalyvius ir panašiai. Nereikėtų pamiršti ir kitų dalykėlių, ant kurių puikuosis aukso žiedus sumainiusių įsimylėjėlių nuotraukos – tokios dovanos vestuvių svečiams gaminamos kopijavimo ir suvenyrų gaminimo paslaugas teikiančių įmonių.

Įvairūs saldumynai

Jei esate praktiškas, svečiams dovanokite kažką valgoma – tai gali būti šokoladas ar saldainiai su jaunųjų nuotrauka, mažame permatomame maišelyje ar stilingoje dėžutėje sudėti saldainiai, pagal specialų užsakymą pagaminti meduoliai su jaunųjų inicialais, stiklainėlis medaus ar jūsų pačių virtos uogienės ir taip toliau. Kiekvienas dovanoja tai, kas jam atrodo gražu ir subtilu ir kas atitinka šventės stilių.

Taip pat svečius galite apdovanoti ir iš anksto paruoštomis dovanėlėmis su tradiciniais vestuviniais saldumynais – šakočiu, saldainiais, grybukais ir taip toliau. Svečius išlydint, nebereikės lankstyti ir ieškoti, kaip ir kur supakuoti lauktuves. Valgomos dovanos vestuvių svečiams visuomet pasiteisina, nes įtinkama ir smaližiams, ir tiems, kurie ne itin mėgsta nepraktiškus ar sunkiai buityje pritaikomus ir retai panaudojamus daiktus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą